Як зав'язати високі кеди. Як зав'язувати шнурки на високих кедах з двома шнурками.

Висока взуття зі шнурками є практично у кожного підлітка. Тільки все чомусь її носять з тими самими шнурками, які при покупці йшли в комплекті. Шнурівка при цьому залишається фабрична. А адже існує безліч різних технологій шнурівки високого взуття, при цьому вона набуває абсолютно новий образ і виглядає найбільш модно і красиво.
Інструкція
1
Пропустіть шнурок крізь обидві нижні дірки і проведіть його назовні, потягнувши за кінці. Перетніть кінці, а потім пропустіть їх назовні зсередини через наступні отвори. Повторіть дані дії до верхніх дірочок. Це найлегший і популярний метод шнурівки високих кедів. Шнурок сам з собою перехрещується по всій довжині.
2
Просмикніть шнурок крізь обидва нижніх отвори і виведіть його кінці назовні. При цьому один кінець даного шнурка повинен навхрест виходити через верхню дірочку шнурівки. Потім другий кінець шнурка проведіть навхрест вище через одну дірочку даної шнурівки. Продовжуйте поперемінно шнурувати двома кінцями шнурка, поки не закінчаться всі дірки. Цей спосіб називається європейської шнурівкою. Така шнурівка забезпечує достатню міцність і надійність.
3
Всуньте шнурок через самі нижні дірки і виведіть всередину кед з двох кінців. Правий кінець шнурка підніміть праворуч вгору, потім проведіть його з верхнього отвору і Протягніть в ліву дірочку. Далі обидва кінці підніміть вгору і виведіть кожен назовні через одну дірочку, а потім витягніть їх на іншу, протилежну сторону і шнур вище, поки не закінчаться всі дірочки. Це пряма шнурівка.
4
Проведіть шнурок крізь обидві нижні дірки і введіть всередину кед. Одну сторону шнурка простягніть по всій довжині шнурівки кедів і витягніть її відразу з верхнього лівого отвори. Іншу сторону шнурка потягніть у верхній отвір, а потім перекиньте на інший бік і підніміть вгору всередині кед. У цьому випадку другий кінець шнурка повинен проходити через усі дірочки і виходити нагорі. Це екстремальна шнурівка, яка являє собою полегшену форму прямої шнурівки.
5
Просмикніть шнурок крізь нижні дірки і відведіть його всередину кед з двох кінців. Правий кінець шнурка підніміть вгору зсередини, виведіть з отвору і в горизонтальному напрямку простягніть його на протилежний бік. Інший кінець шнурка витягніть навскоси всередині кед, пропустивши один отвір. Після цього горизонтально поведіть його в дірку з протилежного боку. Таким чином продовжуйте діагонально шнурувати кеди , поки один з кінців шнурка не досягне самого верхнього отвору. Потім другий кінець шнурка підійміть на один отвір по лівій стороні всередині кед і виведіть назовні. Це пілообразная шнурівка.
Зверніть увагу
Ось ця шнурівка часто встречется і повністю відображає, як можна красиво зав'язати шнурки! Один шнурок починаємо шнурувати з кінця, доходимо до середини і робимо бант. Потім впускаємо другий шнурок і доходимо до самого верху, роблячи бант в кінці. Важливо не те, як зав'язувати шнурки красиво, а те, наскільки ваша взуття чиста.
Корисна порада
3. Стандартний вузол, або "Навколо дерева" Приблизно так в дитинстві вчать зав'язувати шнурки, це найпоширеніший спосіб, яким можна зав'язати шнурки на черевиках. 4. Двухпетельний вузол (вузол "заячі вушка") Зробіть по петлі з обох кінців (вони-то і схожі на вушка), і просто зав'яжіть їх у вузол. По-моєму, в Росії саме цей, а не №3, вузол є найпоширенішим (їх результати зав'язування повністю збігаються).