Як позбутися від жиру на поясниці.

Жир на попереку вважається одним з найнебезпечніших видів жирових відкладень. Адже крім естетичного дискомфорту «рятувальний круг» на талії вельми небезпечний для здоров'я. Цей тип ожиріння часто є причиною розвитку діабету і серцево-судинних захворювань.
Вам знадобиться
  • - консультація ендокринолога;
  • - медбол вагою 2 кг;
  • - гімнастичний килимок
Інструкція
1
Перш за все, переглянете свій підхід до харчування. Вам необхідно харчуватися часто і більш дробовими порціями. Це дозволить вашій печінці своєчасно переробляти отримані з їжею калорії в кінетичну енергію. В іншому випадку, якщо одночасно в організм надходить дуже великий об'єм їжі, печінка не встигає впоратися зі своїм завданням і надлишки калорій перетворюються в енергетичний запас у вигляді жирової тканини.
2
Не сподівайтеся позбутися жирових відкладень в районі попереку швидко. Для того, щоб організм почав виводити ліпіди з цієї області необхідний тривалий період стабільного збалансованого харчування в поєднанні з фізичними навантаженнями. Тільки після цього жир почне танути в усьому тілі.
3
Обов'язково тричі на тиждень приділяйте мінімум 40 хвилин кардіотреніровки. Ідеальним варіантом стануть сквош і теніс. Потужні махи рук і рухи і нахили корпусу в різних напрямках допоможуть швидше зігнати жирові відкладення з боків і попереку.
4
Обов'язково включіть в програму схуднення біг в середньому темпі. Бігові навантаження допомагають скоротити шар жиру по всьому тілу.
5
Виконуйте вправи з невеликою вагою, для того, щоб опрацьовувані м'язи не збільшувалися в розмірі, а навпаки, підтягувалися. Візьміть в руки медбол. Встаньте прямо, ноги ширше плечей. М'яч підійміть перед грудьми на витягнутих руках. Плавно поверніться вправо, скручуючи корпус. Ліву ногу поставте на носок. Ви повинні відчувати напругу від лівої п'яти до лівого зап'ястя. Потім без зупинки поверніть корпус вліво, праву ногу поставте на носок. Виконайте якомога більше повторень.
6
Сядьте на гімнастичний килимок. Спина у вихідному положенні пряма, ноги разом і витягнуті перед собою. Тримайте медбол перед грудьми обома руками. Поверніться вправо, скручуючи корпус, і торкніться м'ячем підлоги праворуч від себе. Не затримуючись, виконайте поворот в інший бік. Виконуйте вправу в швидкому темпі протягом 2-3 хвилин.
7
Ляжте на гімнастичний килимок обличчям вниз. Витягніть руки вперед. Ноги прямі, ступні трохи розведені. Вдихніть і одночасно підніміть руки, голову і верхню частину корпусу, злегка вигинаючи спину. Затримайтеся у верхній точці на 3-5 секунд. Поверніться у вихідне положення на видиху. Повторіть 8-10 разів.
Корисна порада
Перш ніж приступати до програми схуднення, відвідаєте лікаря-ендокринолога. Ожиріння в області попереку називають «кортизоновая ожирінням». Часто збільшення кількості жирових відкладень в цій частині тіла пов'язано з підвищеним вмістом кортизолу в крові. Виключіть цю причину, пройшовши необхідне обстеження.
Прагнення жінок до досконалості тіла - цілком буденне і логічне явище, адже мало якому чоловікові сподобається заплили жиром ноги, руки, живіт або спина. Однією з найбільш проблемних зон дівчат є поперек. Але не потрібно впадати у відчай, все вийде, якщо підійти відповідально до цієї справи.
Вам знадобиться
  • спортивна форма, місце для пробіжок і занять фізичними вправами, еспандер, терпіння і впевненість.
Інструкція
1
Забудьте про жорсткі діетах.Основной причиною появи жиру на попереку є неправильний раціон. Навіть невелика кількість борошняних продуктів викликає відкладення жиру по всьому тілу, а в особливості в нижній частині спини. Але позбутися від джерела неприємності не значить, позбавлення від її наслідків. Ні в якому разі не слід сідати на найвитонченіші дієти, так як в цьому випадку з'являється ризик завдати шкоди своєму здоров'ю, але ніяк не порятунок від жиру на попереку. Але все ж невеликі зміни в раціоні доведеться зробити, прибравши з нього продукти, які заважають швидко приводити м'язи в тонус.
2
Не нехтуйте фізичними навантаженнями. Першим з двох дієвих і безпечних способів прибрати жир з попереку є ряд фізичних вправ, спрямованих на зміцнення і розвиток м'язів спини і живота. Плюси цього методу, безумовно, полягають у можливості впоратися з поставленим завданням в найкоротші терміни, закріпивши досягнутий результат. Але в той же час при неправильному виконанні вправ є невелика вірогідність пошкодження м'язів, що не тільки не допоможе прибрати жир, але і сповільнить досягнення мети на кілька днів (а може і більше).
3
Займіться інтенсивним бегом.Вторим безвідмовним способом прибрати жир з попереку вважається біг. При ретельному дотриманні графіка тренувань жир випаровується буквально на очах, причому не тільки в районі попереку, а й в інших частинах тіла. Загальна фізична витривалість помітно виростає, а ноги стають стрункими і злегка м'язистими, що лише підкреслює їх. Негативна сторона полягає в тому, що вкрай важко змусити себе пробігти необхідну кількість кілометрів, не пошкодувавши себе коханого і не відправившись додому. Крім того, якщо пробіжка буде проходити, наприклад, в міському парку, є ймовірність виникнення неприємностей, таких як агресивні бездомні собаки.
Зверніть увагу
Не варто користуватися "гріючими" поясами, штанами, і іншими пристосуваннями. Вони рідко сприяють прискореному спалюванню жиру. При наявності захворювань серцево-судинної системи, а також травм, здатних загостритися під час тренування, варто дуже акуратно підходити до виконання вправ.
Корисна порада
Не варто перестаратися під час виконання вправ, адже зайвий ентузіазм може привести до серйозних проблем зі здоров'ям. Кращим рішенням будуть тренування під керівництвом досвідченого майстра в цій справі, щоб уникнути витрати часу даремно.