Як зберігати холодець.

Холодець - споконвічно російський продукт. Жоден святковий стіл не обходиться без цього традиційного блюда. Але, найчастіше, не всі страви з нашого столу з'їдаються миттєво. І тут постає питання про зберігання холодцю. Як зробити так, щоб він довше залишався свіжим і які умови дотримуватися для його зберігання?
Інструкція
1
У першу чергу визначитеся зі складом холодцю. Інгредієнти, що додаються до складу страви, впливають на терміни його зберігання. Холодець , приготований за традиційним рецептом - на яловичих і свинячих кістках, з додаванням перцю і солі, в холодильнику може простояти до 3-х днів. При цьому дотримуйте температурний режим від 0 до 6 градусів за Цельсієм.
2
Якщо під час приготування страви ви використовуєте часник, свіжу зелень, моркву, то термін зберігання холодцю скорочується. Він залишиться свіжим, перебуваючи в холодильнику до 36-ти годин. Температурний режим той же.
3
В морозильній камері цей продукт може перебувати до 2-ох місяців і при цьому залишатися смачним і безпечним для вживання.
4
Не забувайте дотримуватися правил гігієни під час готування страви. Ретельно вимийте руки. Використовуйте тільки свіже м'ясо, без ознак псування і неприємного запаху. Овочі ретельно обмийте і насухо витріть рушником. Приправи переберіть. Для оброблення м'яса та різання овочів використовуйте різні дошки. Слідкуйте, щоб посуд був чистою.
5
Не зберігайте заготовлені інгредієнти, відразу складайте їх в загальну каструлю і варіть згідно з рецептом. Після розливання в ємності не тримайте довго холодець на повітрі. Як тільки він охолов, негайно приберіть його в холодильник або поставте в прохолодне місце, відповідне температурному режиму.
6
Якщо ви помітили, що не встигаєте вжити холодець до призначеного терміну, перекипятить його і повторно остудіть. Але до цього способу можна вдаватися не більше одного разу!
7
Зберігайте холодець в нейтральній посуді, краще всього виготовленої зі скла або кераміки. Також підійде емальована ємність з щільно прилягає кришкою. Ніколи не тримайте холодець спільно з іншими стравами - це негативно позначиться на терміні його зберігання.