Як відкрити бутик.

Бутіки - це не просто магазини одягу. Це місця, здатні вплинути на модний вигляд міста і привертають до себе знаменитостей місцевого масштабу. А бути власником бутіка не тільки престижно, а й досить прибутково. Експерти оцінили ємність російського ринку з продажу модного одягу в 12 мільярдів доларів річного обороту.
Інструкція
1
Початковим дією, щоб відкрити бутик, є підбір місця розташування. Зазвичай під розміщення бутика орендують площі у великих торгових центрах або індивідуальні торгові площі в центральній частині міста. Необхідна площа становить приблизно 100-150 м.кв. Відмінним варіантом буде розташування вашого магазина серед подібних торгових точок. Це створить стабільний купівельний потік.
2
Способів відкриття бутика існує декілька. Найбільш дорогий варіант відкриття модного магазину - укладення ексклюзивного дистриб'юторського договору з виробником певної марки. Але цей спосіб занадто дорогий і прийнятний тільки для дуже багатих людей.
3
Іншим менш витратним, але найбільш популярним варіантом є відкриття магазину по франчайзингу. Таким чином, відкриті майже всі великі брендові бутики. Спосіб франчайзингу зручний тим, що можна скористатися готовою формулою ведення бізнесу, неодноразово випробуваної іншими людьми.
4
В магазині одягу по франчайзингу немає необхідності продумувати дрібні і великі деталі. Всього лише потрібно слідувати докладним інструкціям, які містять в собі все необхідне - від дизайну приміщення бутика, до системи ведення звітності.
5
Але якщо і цей варіант не підходить вам, наприклад тим, що ви не хочете працювати за нав'язаними правилами, залишається тільки пуститися у вільне плавання і відкрити бутик відмінний своєю унікальністю від інших.
6
Наступним кроком буде покупка торгового устаткування. Необхідно подбати про його якість, т.к. воно теж створює атмосферу в приміщенні.
7
Особливу увагу варто приділити набору персоналу. Продавці консультанти повинні бути приємної зовнішності, ввічливі і комунікабельні.
8
Так само необхідно вирішити, де і яким чином краще закуповувати товар. Багато власників бутиків віддають перевагу особистим поїздкам до Європи за новинками модної індустрії.
9
Забезпечте свій бутик широким вибором продукції, так як від цього залежить інтерес покупців саме до вашого магазину одягу.
Відкрити свій бутик на центральній вулиці міста або в престижному торговому центрі по силам не кожному - довгострокова оренда і виконання зобов'язань перед постачальниками брендової одягу вже на старті потребуватимуть великих вкладень. Зате і успішний старт магазина фірмового одягу найчастіше вже виступає запорукою успіху всього підприємства - попит на такий товар не виснажується, а що розташувалися поблизу конкуренти тільки формують для вас потік цільових відвідувачів.
Вам знадобиться
  • - домовленість з одним або декількома партнерами (постачальниками);
  • - приміщення в торговому центрі або на першому поверсі будівлі на жвавій вулиці;
  • - комплект торгового обладнання і предметів інтер'єру торгового залу;
  • - декілька продавців-консультантів з досвідом роботи (2-4 людини).
Інструкція
1
Оберіть метод роботи, який ви збираєтеся покласти в основу свого бізнесу. Як правило, шляхи для власника магазину фірмового одягу три - або стати ексклюзивним представником тієї чи іншої марки в Росії, або створювати мультибрендовую точку, або працювати по франчайзингу. Перший можуть собі дозволити тільки досить великі інвестори, другий вимагає значного досвіду, третій же, найпростіший, обмежує свободу підприємця, але дозволяє отримати дорогоцінні навички і в разі невдачі вийти з гри з найменшими втратами.
2
Займіться пошуком відповідного для бутика місця розташування і приміщення - оцініть переваги тих чи інших варіантів, орієнтуючись насамперед на розмір орендних ставок. В торгово-виставковому центрі вам буде гарантований постійний приплив покупців, особливо якщо одяг переважає серед асортименту всього комплексу, плюс до цього співпраця з великої торговельної майданчиком дозволяє вирішити безліч організаційних питань, пов'язаних з отриманням дозволів. Досить просто зареєструвати індивідуальне підприємництво, вставши на облік в органі податкової інспекції, і не піклуватися про допуски від архітектурного відділу, пожежної інспекції, Росспоживнагляду і інших інстанцій.
3
Замовте комплект торгового обладнання, відповідного статусу вашого магазину і його іміджу. Якщо ви працюєте за франшизою або в тісній співпраці з однією конкретною фірмою-постачальником, то вимоги до торгового обладнання, як і до дизайну точки в цілому, швидше за все будуть продиктовані вашим партнером. Якщо ж ви маєте в своєму розпорядженні повною свободою дій і вибору, то обов'язково приділіть оформленню свого магазину якомога більше уваги, співпрацюючи з професійними дизайнерами - в роздрібному продажі одягу обстановка грає дуже значну роль.
4
Найміть декількох продавців-консультантів, задіяних в минулому саме в сфері роздрібного продажу одягу преміум-класу. Враховуйте той факт, що старі звички (якщо «школа» була не досить хорошою) можуть шкодити більше, ніж відсутність досвіду взагалі. Від якості обслуговування (вибір, примірка, доречні та ненав'язливі поради) успіх фірмового магазину одягу залежить в дуже великій мірі, тому робота з персоналом для вас - питання не з останніх.