Як запустити диспетчер задач через командний рядок. Як через дістпетчер завдань запустити мій комп'ютер.

Деякі просунуті користувачі операційних систем сімейства Windows звикли виконувати основні операції тільки за допомогою командного рядка. За допомогою командного рядка, яка вбудована в дистрибутив системи, можна виконати будь-яку операцію і дізнатися докладну інформацію про встановлений обладнанні.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - командний рядок;
  • - диспетчер задач.
Інструкція
1
Запуск командного рядка можна здійснити різними способами. Т.к. це стандартна утиліта для будь-якого дистрибутива Windows, виконуваний файл цієї програми можна знайти в меню «Пуск». Відкрийте його і виберіть розділ "Всі програми". У списку, перейдіть до папки "Стандартні". Натисніть ярлик із зображенням чорного вікна консолі.
2
Також командну рядок можна запустити через аплет «Виконати», який також знаходиться в меню «Пуск». Альтернативний запуск додатка - натиснути клавіші Win (кнопка з зображенням вікна) + R. У порожньому полі аплету введіть команду cmd і натисніть кнопку «ОК».
3
Перед вами з'явиться консоль. Щоб відкрити «Диспетчер задач » досить ввести команду taskmgr і натиснути клавішу Enter. Перед вами з'явиться вікно диспетчера, за допомогою якого можна запустити абсолютно будь-який додаток, якщо перейти до вкладки «Додатки».
4
Але не завжди «Диспетчер задач » можна запустити таким чином. Коли на екрані з'являється невелике вікно, в якому говориться про відключення даної функції адміністратором, яким ви і є, каже про зараження вашого комп'ютера вірусом. Бути може, сам вірус вже не активний і антивірусна система його блокувала, але потрібний додаток так і не вийде запустити. Для цього доведеться редагувати файли реєстру.
5
Для запуску редактора реєстру необхідно ще раз натиснути Win + R і ввести команду regedit. Після натискання кнопки «ОК» ви побачите головне вікно програми. Вам необхідно знайти в папці HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem параметр DisableTaskMgr і замінити його значення з «1» на «0».
6
Залежно від версії операційної системи такого параметра в цій папці може і не бути. Тому знайдіть папку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPolicies і замінити значення параметра DisableTaskMgr з «1» на «0».