Як визначити базову прибутковість.

Базова прибутковість є умовною місячної прибутковість ю у вартісному вираженні на одиницю фізичного показника, характерного для певного виду підприємницької діяльності. Дана величина застосовується для розрахунку поставлений дохід, що підлягає оподаткуванню. Вести облік фізичних показників і визначати базову прибутковість підприємство повинно самостійно, тому часом виникають деякі труднощі.
Вам знадобиться
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Зверніться до статті 346.29 «Об'єкт оподаткування та податкова база» Податкового кодексу РФ, в якій встановлюється порядок визначення єдиного податку на поставлений дохід. Скористайтеся таблицею в п.3 цієї статті для визначення базової прибутковості підприємства.
2
Складіть список фізичних показників, які відповідають виду діяльності підприємства. У цей список включається кількість працівників і автотранспортних засобів, торгове місце, площа торгового залу та інше.
3
Проаналізуйте таблицю фізичних показників і базової прибутковості щодо виду підприємницької діяльності. Так, наприклад, на одиницю працівника підприємства при наданні побутових та ветеринарних послуг припадає 7500 рублів базової прибутковості на місяць, а при наданні автотранспортних послуг - 1500 рублів на місяць.
4
Площа торгового залу, залу для прийому відвідувачів, спального місця, інформаційного поля та інше розраховується в квадратних метрах, тому при визначенні базової прибутковості перемножте площа на відповідне число з шпальти 3. Якщо при роздрібній торгівлі застосовується фізичний показник «торгове місце », то розрахунок ведеться на одне торгове місце - 9000 рублів на місяць.
5
Таким чином, випишіть всі величини базової прибутковості навпроти відповідних фізичних показників і перемножте одне на інше. Якщо у розрахунковому податковому періоді величина фізичного показника змінювалася, то в розрахунок приймається зазначене зміна на початок місяця, в якому виникло зміна.
6
Підсумуйте всі отримані значення базової прибутковості за фізичними показниками підприємства для визначення загальної величини. Далі базова прибутковість коригується на коефіцієнти К1 і К2, щоб визначити передбачуваний дохід підприємства, підлягає оподаткуванню за єдиним податком на поставлений дохід.