Як відкрити рибальський магазин.

Товари для риболовлі користуються попитом остільки, оскільки рибна ловля в Росії була і досі залишається популярним способом провести вільний час. А щоб торгова точка, що продає рибальські снасті та супутні риболовлі товари, стала вдалим почином, господареві її добре б і самому бути любителем цього заняття. Догодити клієнтам зі знанням справи дилетанту не вдасться, а значить і репутацію в колі знавців магазин не завоює.
Вам знадобиться
  • 1. Пакет установчих та дозвільних документів
  • 2. Відособлена або розташована всередині іншої торгової точки площа
  • 3. Хороша поінформованість у галузі технічного оснащення рибної ловлі
  • 4. Домовленість з постачальниками-імпортерами товарів для риболовлі
  • 5. Один або два досвідчених продавця-консультанта
Інструкція
1
Виберіть формат того магазину рибальських товарів, який ви могли б і бажали б відкрити. Найпростіше рішення - відділ у великому спортивному магазині за договором суборенди. Більш витратний варіант - спеціалізований «мультибрендовий» рибальський магазин або магазин, в якому представлені товари якої-небудь однієї з фірм-виробників, працюючої в даній галузі.
2
Вирішіть, з яких товарів формуватиметься асортимент магазину - чи будуть це тільки снасті та витратні матеріали (гачки, волосінь, поплавки, блешні), або ви будете продавати також супутні товари (одяг та екіпірування для риболовлі, тематичні видання) . Відомо, що любителі рибної ловлі - люди азартні і захоплюються, тому навіть якщо рибалка прийде до вас за якийсь необхідної йому дрібницею, в підсумку залишити в магазині він може досить круглу суму.
3
Укладіть з одним або кількома імпортерами «рибальських» товарів в Росії договір на поставку продукції для вашого магазину. Найбільш відомі виробники товарів для риболовлі - фірми Західної Європи, США та Японії, їх представляє на російському ринку ряд постачальників, часто не мають ексклюзивних прав і займаються оптовими поставками продукції відразу декількох зарубіжних компаній. З ким із них працювати - підкаже досвід та рекомендації колег по «риболовної» галузі (інформацію знайти можна, наприклад, на спеціалізованих форумах).
4
Доручіть обслуговування клієнтів вашого магазину рибальських товарів продавцю-консультанту, який сам не проти провести години дозвілля з вудкою в руках. Подавати «тактико-технічні» характеристики риболовних снастей потрібно виходячи з власного досвіду - інакше переконливо виглядати це не буде.
Корисна порада
Хорошим помічником у справі роздрібного продажу товарів для риболовлі можуть виявитися відеоматеріали, наочно демонструють ефект, якого снасті, представлені в асортименті магазину, дозволяють достічь.Расходние матеріали для риболовлі дозволяють в роздрібній торгівлі робити більш високу (до 100%) націнку , ніж снасті або «супутні товари», і майже завжди купуються клієнтами магазину на додаток до більш значних придбань.