Як залишитися жити в Америці.

Якщо ви вирішили стати громадянином Сполучених Штатів Америки, ви можете скористатися одним з легальних шляхів імміграції в цю багату і досить гостинну країну.
Інструкція
1
Дівчина може спробувати переїхати жити в США за спеціальною візою нареченої. Для цього добре вивчіть розмовна англійська мова, познайомтеся з майбутнім нареченим за допомогою спеціальних сайтів. Наречений обов'язково повинен бути повноправним громадянином Сполучених Штатів. Саме він згодом подає прохання в організацію Department of Homeland Security. Надалі нареченому доведеться довести, що ваші відносини не є фіктивними: надати спільні фотографії, листи, рахунки за телефонні переговори, свідоцтва друзів і знайомих. Підготуйте пакет документів: закордонний паспорт, 6 фотографій, свідоцтво про народження (апостиль), довідку з поліції про відсутність кримінального минулого. Прийдіть на співбесіду і сплатите консульський збір - 100 доларів. Потім очікуйте дозволу на в'їзд в країну.
2
Ще один спосіб легально отримати можливість переїхати в США - робоча віза. Американський роботодавець подає прохання про найм іноземного працівника і запрошенні його в країну. В цьому випадку він ніби стає вашим спонсором. Потім ви отримуєте імміграційну візу і дозвіл жити на території Америки.
3
Непогана можливість для імміграції - відкриття бізнесу в США. Як правило, бізнесмени приїжджають в Сполучені Штати по гостьовій візі, а потім оформляють візу L-1. В цьому випадку у вас вже повинна бути зареєстрована фірма в Росії, яка повинна бути пов'язана з діяльністю вашої ж організації в США. Почати бізнес в Америці стоїть дуже дорого, тому що від вас відразу ж зажадають ще й оплати страхового внеску. Віза L-1 дійсна до трьох років, а потім можна оформляти офіційний дозвіл на проживання - грін-карт.
4
Ви також можете стати громадянином США, отримавши статус біженця. Якщо ви зумієте довести, що на батьківщині вас гноблять по релігійним, політичним та національним мотивам, то ви можете попросити притулку в цій країні, а потім стати її офіційним жителем.