Як пофарбувати дсп шафа. візерунки для фарбування шафки.

Щоб захистити і поліпшити декоративні властивості вироби з дсп , їх необхідно покривати водостійкими лаками або полімерними плівками. Як пофарбувати шафа, щоб повернути йому первинний вигляд?
Вам знадобиться
  • - дрібнозерниста наждачний папір;
  • - шпаклівка по дереву;
  • - грунтовка;
  • - лак;
  • - малярський скотч на паперовій основі;
  • - кисть або валик.
Інструкція
1
Такі шафа и можете покрити фарбою або лаком. Лак облагороджує зовнішній вигляд. Перед фарбуванням важливо провести підготовчі роботи.
2
За допомогою крупнозернистою наждачного паперу видаліть шар старої фарби або лаку. Ретельно ошкурьте поверхню, щоб максимально позбавитися від нерівностей. Видаліть пил і бруд.
3
Закрийте тріщини і відколи. Для цього нанесіть шпаклівку, щоб створити рівну поверхню. По можливості проведіть шпаклювання всій поверхні шафа а в два прийоми. Дайте першому шару добре висохнути, оскільки може відбутися усадка. Нанесіть другий шар шпаклівки.
4
Приступайте до відповідального процесу - шліфовці. Використовуйте мелкозернистую наждачний папір. У результаті повинна вийти абсолютно гладка поверхня. Видаліть пил, що утворилася після шліфування.
5
Не менш важливий етап підготовки - нанесення ґрунту. Він дозволить забезпечити гарний блиск і максимально рівний колір поверхні шафа а. Гарантувати можна пензлем, а також валиком. Накладіть перший тонкий шар. Дочекайтеся остаточного висихання.
6
Після закінчення підготовчих робіт приступайте до фарбування шафа а. Зазвичай фарба або лак на дсп наноситься в 2 шари. Якщо ви помітили похибки на поверхні, то зачистите дрібнозернистим наждачним папером.
7
При фарбуванні окремих частин поверхні, скористайтеся малярським скотчем. Він допоможе не допустити патьоків і поява нерівних країв. Не використовуйте у даній роботі іншого скотч. До нього можуть приклеїтися шматки фарби.
8
Для остаточного висихання залиште шафа приблизно на тиждень. Цього часу достатньо, щоб лак міцно прикріпився до поверхні.
9
При фарбуванні можете використовувати різні трафарети, за допомогою яких вийдуть цікаві малюнки та візерунки на поверхні шафа а.
10
Якщо у вашої шафа а пошкодилися торці, то захистіть їх шпоном. Для цього достатньо за допомогою нагрітого праски приклеїти пластикову стрічку з клейовим покриттям.
Стару меблі зовсім не обов'язково відправляти на звалище. Приклавши деякі зусилля, її можна оновити, щоб служила довше. Щоб подарувати друге життя стільців комода, шафи і етажерки, часто їх потрібно просто заново пофарбувати.
Інструкція
1
Насамперед виберіть відповідну фарбу для меблів. Добре для подібних цілей підійдуть емалеві і лакові фарби, можна використовувати масляні, але найкращий варіант - акрил. Він не пахне, якщо занадто загус, то легко розводиться водою, а також допускає змішування різних кольорів для отримання необхідного відтінку. Але найголовніша перевага - акрил можна швидко змити з поверхні, якщо результат фарбування вас з якихось причин не влаштував.
2
Коли вид фарби і потрібний колір обрані, починайте готувати меблі до фарбування. Для цього насамперед видаліть всю стару фарбу та інші шари, які закривають дерево - лак, віск, жир, забруднення і т.п. Візьміть велику наждачний папір і пройдіться по всій поверхні меблів, зчищаючи все непотрібне у напрямку вздовж деревних волокон. Не перестарайтеся, інакше можете пошкодити меблі . Коли всі обробите, кошторисі пил пензликом і доведіть справу до кінця, попрацювавши тепер дрібною шкіркою. Знову обмахніть меблі пензликом.
3
Якщо вам все ж не вдалося таким чином до кінця позбутися залишків старої олійної фарби, виготовте спеціальний склад для її видалення. Візьміть 1 частина скипидару і 2 частини 10% -ного аміаку, добре змішайте. Нанесіть на ганчірочку і счищайте фарбу з меблів. Працюйте в гумових рукавичках, тому що суміш дуже пекуча. Можна навіть намотати тряпочку на палицю і протирати меблі за допомогою цієї палиці.
4
Коли поверхня підсохне, нанесіть на неї оліфу. Після висихання покрийте меблі акриловою ґрунтовкою відповідно до інструкції на банці. Використовуйте валик, щоб шар був тонким. Коли закінчите, дайте засобу висохнути.
5
Тепер можна приступати безпосередньо до фарбування. Але перед цим злегка зашліфуйте поверхню кремнієвої папером, протріть сухою ганчіркою, а тільки потім наносите фарбу. Коли висохне перший шар, зверху покладіть другий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zTbiXR77qCY