Як зшити гарний одяг.

Щоб досягти ефектного зовнішнього вигляду, зовсім не обов'язково купувати дорогу фірмову одяг . За ті ж гроші ви можете одягнутися з ніг до голови в магазині середньої руки, сходити в перукарню, а також придбати собі якісну косметику. Але якщо ви хочете заощадити по максимуму, просто купите собі модний журнал, подивіться, що носять в цьому сезоні і зшийте такі ж речі самостійно.
Інструкція
1
Красива одяг - не обов'язково модна. В першу чергу, вона повинна добре сидіти на фігурі, підкреслювати її гідності і приховувати недоліки. Уважно подивіться на себе в дзеркало і подумайте, якими зовнішніми достоїнствами вас обдарувала природа. Красива груди? Тоді без декольте не обійтися. Тонка талія і стрункі ноги? Зробіть вибір на користь обтягуючих брюк або коротких спідниць (правда, переборщувати з міні теж не варто).
2
Якщо ви не знаєте, який одяг підійде вам найбільше, сядьте перед телевізором в середині вихідного дня. Як правило, в цей час більшість жіночих телеканалів транслює шоу-програми за безпосередньою участю стилістів. У кожному випуску в студії з'являється нова «жертва». Якщо її зовнішні дані схожі на ваші, уважно прислухайтеся до порад, які дають головній героїні професіонали.
3
Щоб бути в тренді, у вільну хвилину подивіться кілька модних показів. Якщо ж супутникової антени у вас немає, зайдіть в інтернет і проаналізуйте, що продають у цьому сезоні. Уважно вивчіть асортимент онлайн-магазинів і уявіть, яка з представлених моделей ідеально б села на вас.
4
У глобальній мережі ви знайдете безліч порад з підбору одягу на різні типи фігур. При бажанні ви зможете скачати з інтернету навіть відеоінструкції зі створення тієї чи іншої моделі.
5
Щоб одяг, яку ви будете шити собі самі, виглядала гідно, не економте на матеріалі. Він все одно обійдеться дешевше, ніж покупка готової речі. Не варто скупитися і на декоративних елементах. Гудзики, мережива та інші прикраси повинні виглядати ефектно, а не недоладно.
6
Якщо ви вже придумали, що ви будете шити, купили матеріал і зробили викрійку, можете сміливо приступати до створення речі. Будьте впевнені, що одяг , зроблену своїми руками, ви будете носити із задоволенням.