Як тонувати ВАЗ 2107. ваз 2107 зняття заднього скла.

Самостійне тонування стекол ВАЗ-2107 в домашніх умовах займає повний робочий день. Приблизно 1:00 йде на демонтаж стекол, 4-5 годин на сам процес тонування, 48 годин на сушку і 2 години на їх установку назад.
Вам знадобиться
  • - хороша тонувальна плівка, бажано металізована 3 м;
  • - шампунь не менше 200 мл;
  • - гумовий шпатель-ластик для витіснення води;
  • - дуже гострий ніж;
  • - пульверизатор (можна ручної).
Інструкція
1
Попередньо демонтуйте всі стекла с ВАЗ-2107 , призначені для тонування. Дійте при цьому згідно керівництву по експлуатації. Ретельно вимийте їх (можна це зробити перед зняттям), домагаючись ідеальної чистоти в кутах. Виміряйте скла, домагаючись точності. Згідно з отриманими розмірами розріжте плівку, залишаючи припуски по 5 см з кожного боку. Різання плівки краще виконувати на підходящому шматку непридатного скла.
2
Удвох з помічником розділіть плівку на прозору та темну частини. При цьому помічник повинен тримати плівку. Отсоединяя прозорий шар, безперервно змочуйте темний розчином шампуню. Передайте темний шар плівки помічникові, щоб він безперервно підтримував її у вологому стані. Прозорий шар викиньте.
3
Нанесіть розчин шампуню на скло пульверизатором в напрямку зверху вниз. Після цього візьміть плівку за краї і прикладіть її до скла клейовим шаром до поверхні. Якщо використовуєте пластмасовий скребок, накладіть поверх темного шару плівки прозорий, щоб при розгладженні не залишити подряпин.
4
Гумовим шпателем розгладьте плівку, виганяючи воду і повітряні бульбашки у напрямку від центру до країв. Почніть, притримуючи плівку і несильно натискаючи на шпатель. Силу натискання поступово збільшуйте, ретельно виганяючи воду і повітря. Не поспішайте. Через годину після закінчення процедури акуратно обріжте плівку, залишивши запас 1 см. Через ще 8 год можна обрізати плівку під корінь.
5
Для прискорення процесу сушіння стекол направте потік теплого повітря на свіжу тонування. Це можна зробити, використовуючи будь фен. Під час обрізання плівки тримаєте ніж під кутом 30 градусів до поверхні плівки. Просушіть тонування протягом 48 годин і встановіть скла на ВАЗ-2107 .
6
Для тонування передніх бокових стекол використовуйте плівку зі светопропускной здатністю не нижче 85%. На лобове скло по зазначеній технології наклейте тонированную смугу. Заднє скло важко піддається самостійної тонировке. Приступаючи до тонування заднього скла, напрацьовано певний досвід на бічних стеклах.
Корисна порада
Не використовуйте плівку китайського виробництва. Навіть при дотриманні всіх технологічних нюансів обклеювання, скоро вона почне відклеюватися на кутах.