Як упаковувати в подарунковий папір.

Найулюбленіші свята несуть із собою подарунки. Важливо так упакувати їх в подарункову папір , щоб тонко підкреслити їх значимість. Такий спосіб упаковки, як виготовлення зі звичайного паперу сумочки-пакета з ручками, є одним з найбільш зручних і оригінальних.
Вам знадобиться
  • Пакувальний папір, клей, клейовий пістолет, ножиці, тасьма.
Інструкція
1
Точно визначте габарити подарунка, який ви збираєтеся упаковувати. Досить з'ясувати його діаметр або периметр. До отриманої величині додайте кілька сантиметрів для вільного розміщення подарунка в сумочці-пакеті, а також 1,5-2 см - на клейовий шов.
2
Від рулону пакувального паперу відміряйте розраховану величину і відріжте лист. Висота готової сумочки складатиме приблизно 2/3 від ширини рулону. При цьому невелика кількість паперу піде на зміцнення верхньої частини сумки та виготовлення дна.
3
Складіть відрізаний лист вдвічі так, щоб один зріз виступав на 1- 2 см. Нанесіть паперовий клей на припуск і склейте зрізи листа. Зігніть вашу майбутню сумочку по клейовому шву, пропрасуйте згини рукою. У вас повинна вийти двухслойная заготовка, в розправленому вигляді схожа на циліндр.
4
Далі сформуйте бічні частини сумочки. Для цього відміряйте ширину або радіус подарунка від клейового шва в будь-яку сторону. Зігніть заготовку відповідно до зазначених розмірами, пропрасуйте згини рукою. Перед вами повинна бути чотирикутна об'ємна деталь.
5
Виконайте верхні краї сумочки. Їх потрібно зробити щільними, щоб на них можна було закріпити ручки. Дуже акуратно, щоб не розірвати папір , загніть два рази по 3 см краю всередину. На цій стадії можна вкоротити сумочку, якщо це необхідно, при цьому слід точно розрахувати розміри дна.
6
Зігніть нижню частину заготовки на величину, не меншу, ніж ширина бічної частини пакувального пакета. Інакше денце вийде слабким. Цей згин є лінією, по якій ви будете формувати дно. Ретельно пропрасуйте все згини рукою. Спочатку загніть бічні частини всередину. Склейте основні частини, за формою близькі до трапеціям, наклавши їх один на одного. Однією рукою щільно притискайте приклеювану деталь зсередини. Використовуйте тільки клей для паперу, інакше сумочка може втратити форму.
7
Проколіть за допомогою шила дві пари отворів на сумочці для закріплення ручок. Підготуйте два однакових за розміром відрізка кольоровий тасьми. Тепер просмикніть тасьму через отвори за допомогою недовгою волосіні і закріпіть на виворітній стороні сумочки, зав'язавши вузли. Для цього складіть волосінь у формі петлі і протягніть її в отвір. Вкладіть кінець тасьми в петлю і акуратно витягніть тасьму разом з петлею на лицьову сторону.
8
Наклейте аплікації з різних допоміжних матеріалів на поверхню упаковки за допомогою клейового пістолета. Це можуть бути сухоцвіти, листя, блискітки і т.д. Можете приклеїти листівку або що-небудь намалювати. Ваша сумочка-упаковка готова.