Як вибрати фотошпалери. панорамні фотошпалери в інтер'єрі.

Дуже модно стало прикрашати інтер'єри будинку і офісу фотошпалерами. Фотошпалери дуже цікавий спосіб задекорувати стіни. Особливу чарівність надає цьому виду декору сучасна техніка: чіткість графіки, насиченість колірної гами, багатющий вибір. При правильному виборі можна до невпізнанності змінити простір кімнати.
Інструкція
1
Оберіть кольорову гаму. Холодні тони візуально збільшують кімнату - зелений, бірюзовий, блакитний, синій. А теплі тони зменшують - жовтий, оранжевий, червоний і їх відтінки. Зверніть увагу, що в приміщеннях, де мало сонячного світла, краще підійдуть шпалери теплих тонів. Враховуйте, що яскраві та насичені кольори, а також динамічні сюжети, наприклад, із зображенням біжать коней або швидкого потічка, будуть гармонійно виглядати у вітальні кімнаті, тоді як в спальні більше підійдуть більш спокійній колірної гами, такі як самотньо стоїть дерево, рівна гладь ріки, поле ромашок. Безпрограшний варіант для будь-якої кімнати багатопланові пейзажі - коли на знімку є великі деталі і лінія горизонту.
2
Оберіть сюжет. Урбаністична панорама або природний мотив, а може бути, казкові персонажі в дитячу кімнату - це ваш вибір, але потрібно враховувати деякі особливості сюжетної лінії. Подивіться, чи відповідає стилю інтер'єру тематика фотошпалер. Враховуйте, що панорамні фотографії та малюнки візуально розширюють простір кімнати. Якщо у вас стійка психіка, тоді вам підійдуть фотошпалери з яскравими образами і макрозображення. Для дитячої кімнати ідеально підходять мальовані зображення з безліччю дрібних деталей, оскільки сприяють розвитку фантазії у дитини.
3
Оберіть розмір. Якщо у вашій кімнаті мінімальна кількість меблів, вам підійдуть широкоформатні зображення. Якщо в декорируемого приміщенні багато меблів, тоді вам підійдуть панорамні зображення - довгі, але невеликі по висоті. Якщо фотошпалери займають частину стіни, тоді вони повинні добре поєднуватися із загальним тлом або, навпаки, контрастувати, викликаючи ефект картини або панно.
4
Підбирайте звичайні шпалери разом з фотошпалерами - так більша ймовірність їх гармонійного поєднання один з одним.