Як підібрати дріб.

Вибір дроби залежить від сезону, дичини, рушниці і гаманця мисливця. В останні роки в продажу з'явилися нові види дроби - сталевий та вольфрамовая. Від свинцевого дробу вони відрізняються не тільки ціною, але і балістикою.
Вам знадобиться
  • Мисливський магазин
Інструкція
1
Дріб позначається номерами - за розміром дробинок. Глухаря на току краще стріляти дробом №№ 3, 2, по виводках з-під собаки - №№ 7, 6, на модринах - №№ 4, 3. Тетерева б'ють на току дробом №№ 5, 4, а по виводках, з -под собаки - №№ 5, 4. Для рябчика і білої куріпки потрібно дріб №№ 8, 7. Вальдшнепа стріляють на тязі дробом №№ 8, 7, а восени, на висипку - №№ 9, 8. На гусей беруть дріб №№ 4,3, а на качок і селезнів з підсудний - №№ 6, 5. В серпні і вересні гусей б'ють дробом №№ 7,6 - з підходу, з човна. Для бекаса, дупеля, дрібних куликів і коростеля годиться №№ 10-8, для перепела - №№ 9, 8, для фазана - №№ 7, 6.Чем різкіше бій рушниці, тим більше дрібну дріб можна застосовувати. Крім того, дрібна дріб переважніше при видобутку дрібного хутрового звіра: вона менше псує і кров'яний шкурку. Взимку при відстрілі пернатої дичини застосовують дріб на один-два номери крупніше, ніж влітку. Справа в тому, що взимку птахи мають більш щільне оперення, а у звірів виростає густий підшерсток. Крім того, взимку щільність повітря вище, і дрібна дріб швидко втрачає швидкість і забійну силу.
2
Недосвідчені мисливці захоплюються великої дробом. Це знижує ефективність стрільби і збільшує кількість підранків. Встановлено, що забійна сила 3-4 дробин повинна бути приблизно дорівнює вазі відстрілюваної дичини. Для прикладу: споряджаючи патрони на крижневих качку, слід враховувати, що вага селезня досягає двох кілограмів. При попаданні в тушку чотирьох дробин, кожна дробина повинна мати забійну силу 0,5 кг/см2, - це відповідає дробу № 5.
3
Кращий бій дають ті номери дробу, які щільним шаром укладаються в дулі рушниці. Для підбору в ствол неглибоко вставляють пиж, а на нього укладають шар дробу. Якщо дріб не вкладається без пустот, номер замінюють іншим - дрібніше або крупніше. Таким способом можна істотно підвищити кучність бою.
4
М'яка дріб з чистого свинцю сильно деформується при пострілі, втрачає балістичні якості та забійну силу. Крім того, м'яка дріб освінцовивает ствол, - в результаті знижується бій рушниці і утруднюється чистка. Цих недоліків позбавлена тверда або «гартована» дріб - з добавками сурми. Для зменшення токсичності свинцю тверду дріб деяких марок плакируют - покривають тонким шаром міді, нікелю або хрому. До того ж плакирована дріб менше деформується при пострілі.
5
В США давно використовують сталеву дріб. Такі патрони з'явилися і в Росії, але звикнути до легкої сталевого дробу наші мисливці ще не встигли. Не можна стріляти сталевим дробом із стовбурів з сужениями суворіше, ніж получок.В останнім часом у нас почали продаватися імпортні патрони з вольфрамової дробом. Така дріб нетоксична, а по балістичних властивостях схожа на свинцеву. Єдиний недолік - висока ціна патронів.
Зверніть увагу
Тверда дріб дає кращі показники при стрільбі на далекі дистанції, але на близькій і середньому відстанях ефективність твердої і м'якої дроби однакова. М'яку дріб можна застосовувати і для стрільби на дальні дистанції - за умови використання контейнерів. Крім того, м'яку дріб краще пересипати крохмалем, - це знизить деформацію дробин при пострілі.
Корисна порада
Не слід стріляти великої дробом по дрібної дичини: через малого кількості дробин такий заряд не дасть необхідної купчастості. Пам'ятайте: півдюжини дрібних дробинок вразять мета надійніше, ніж пара великих.