Як покрити лаком авто. Як покрити автомобіль лаком.

Перепади температур взимку, яскраве, багате ультрафіолетом літнє сонце - все це фактори, які дестабілізують хімічний склад фарби машини, роблять її більш крихкою. Лакування автомобіля - необхідний захід щодо захисту фарби від впливів навколишнього середовища.
Вам знадобиться
  • - автомобільний лак в аерозольних балончиках;
  • - папір для шліфування;
  • - рідина для очищення поверхонь від жиру;
  • - широка липка стрічка.
Інструкція
1
Вимийте автомобіль перед лакуванням. Зверніть увагу на чистоту поверхні машини, відсутності сторонніх нашарувань. Підготуйте приміщення для проведення процесу лакування. Виберіть майстерню, яка захищена від протягів і прямих сонячних променів. Температура повітря повинна бути не менше 15 градусів за Цельсієм.
2
У разі якщо лакування стосуватиметься тільки деяких поверхонь, застосуєте липку стрічку у вигляді обмежувача. Так, наприклад, необхідно добре обклеїти шини і амортизатори, при лакування переднього або заднього крила.
3
Видаліть старе покриття за допомогою шліфувального паперу. Проводите видалення «вологим способом». Для цього повністю наситьте губку мильною водою і вичавіть над місцем шліфування перед процесом шліфування. Змочіть підлогу водою, щоб перешкодити осіданню пилу. Виберіть орієнтир і встановіть межі лакування. Очистіть поверхню від жиру очищає рідиною.
4
Підготуйте аерозольний балончик, струшуючи його протягом 5 хвилин. Візьміть картонку і використовуйте її як тестову поверхню, так як у першій порції лаку можливі осідання металевих домішок з балончика. Починайте лакувати поверхню, по можливості уникаючи напливів по краях.
5
Зверніть увагу на різницю методу нанесення лаку в залежності від площі обприскування. Якщо потрібно залакувати велику поверхню - ведіть рукою хрестоподібно. Невеликі площі обприскуються спиралеобразно. Завжди рухайте балон з однаковою швидкістю і уникайте різких рухів.
6
Нанесіть не менше 3-4 шарів лаку. Проконтролюйте стики між старим і новим шаром. Намагайтеся точно витримувати хронометраж при лакування. Необхідно робити 5-7мінутние перерви, щоб розчинник встигав вивітрюватись. Ретельно просушіть лаковані поверхні протягом не менше 48 годин. Після цього відполіруйте за допомогою поліролі та спеціального тампона.