Як зробити браслет годин.

Годинник для сучасної людини - це не тільки прилад для визначення поточного часу, але і модний аксесуар, неповторне прикраса, здатне виділити власника з натовпу. Годинник є стильним доповненням до будь-якого образу, обраному людиною. Вони відображають стиль власника, його характер і навіть ставлення до життя. Щоб підкреслити свою індивідуальність, не обов'язково купувати багато дорогих годин . Досить проявити фантазію і зробити для одного корпусу нові браслети.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - швейна машинка;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - фарба для шкіри;
  • - фарба для тканини;
  • - олівець;
  • - папір .
Інструкція
1
Оберіть корпус годин , до яких ви хочете зробити браслет. Продумайте колір, чи буде браслет підходити за кольором до корпусу або навпаки контрастувати з ним. Виберіть тканину. Вона повинна бути щільною, але в теж час еластичною. Відріжте дві смужки тканини тієї ширини, яка здається вам найбільш оптимальною. Щоб визначити довжину браслета, обмотайте тканину навколо руки і зав'яжіть подвійним вузлом так, щоб залишилися вільні кінці бажаної довжини. Не забудьте про припуски на шви. Зшийте всі шви з виворітного боку, не зашиваючи при цьому один край. Виверніть на лицьову сторону. Акуратно дошейте і прикріпіть по центру корпус годин . Краю браслета зав'яжіть декоративними вузликами.
2
Якщо у вас є ремінець, що залишився від інших годин , але відповідний по кріпленню до ваших, можна вчинити так. Визначте матеріал ремінця, продумайте, чи буде він однотонним або з яким-небудь візерунком. Залежно від цього придбайте в магазині фарбу для тканини або шкіри необхідних вам кольорів і відтінків. Підготуйте трафарет малюнка. Нанесіть на ремінець фарбу, дайте їй висохнути. Потім нанесіть узор і після повного висихання прикріпіть оновлений браслет до ваших годинах.
3
Крім того, оновити відповідний до годинах ремінець можна за допомогою декоративних каменів, стразів. Придбайте в магазині фарбу, відповідну до матеріалу браслета, камені, стрази, бажаних кольорів і розмірів, а також спеціальний клей. Попередньо пофарбуйте ремінець і, поки він сохне, продумайте візерунок. При складному візерунку підготуйте трафарет. На висохлу фарбу нанесіть клей і відповідно до продуманим візерунком кріпите камені, стрази.
4
Використовуйте звичайний пластмасової браслет підходящої ширини. За допомогою клею прикріпіть корпус годин до нього, а потім за бажанням акуратно обмотайте браслет мотузкою, вовняною ниткою або іншими наявними у вас матеріалами, закріплюючи за допомогою все того ж клею.
Зверніть увагу
Купуючи фарбу, клей, інші кошти, необхідні для декорування, обов'язково читайте інструкцію щодо їх використання.