Як видалити рубці на обличчі. Як позбутися від червоних рубців на обличчі.

Рубці - це результат заміщення пошкоджених тканин шкіри сполучної. Вони можуть з'явитися в результаті опіків, шкірних захворювань, механічних травм. Як можна видалити рубці на обличчі? Лікуванням рубців не варто займатися самостійно - зверніться до лікаря, який порадить відповідний для вас метод.
Інструкція
1
Кріотерапія сприяє уплощению рубців. Для неї використовують термоелемент і рідкий азот, за допомогою яких досягають температури -40? С. Кріотерапія не підходить для смаглявих і темношкірих пацієнтів, т.к. є ризик появи пігментації.
2
За допомогою лазерної шліфовки фахівець пошарово випаровує рубцеву тканину. Проводиться шліфовка практично безкровно і швидко. Вона добре поєднується з іншими методами корекції рубців, і після загоєння шкіри лікування можна доповнити іншими процедурами.
3
Пілінг фруктовими кислотами - щадна процедура, яка дає дуже хороший ефект. В процесі впливу кислот злущуються ороговілі клітини шкіри, стимулюється процес її глибокої регенерації. При цьому процедура пілінгу достатньо м'яка і не травматична для шкіри. Фруктові кислоти стимулюють вироблення еластину і колагену, завдяки чому шкіра вирівнюється, підвищується її пружність, звужуються пори.
4
Хімічний пілінг вирівнює рельєф шкіри, нівелюючи кордону між здоровою і зарубцевавшейся. Його краще проводити в два етапи - поверхневий пілінг і серединний. Поверхневий пілінг потрібен для того, щоб шкіра «налаштувалася» на процедури. Кілька сеансів серединного пілінгу стимулюють природні фізіологічні процеси шкіри. Паралельно з пілінгом можна проводити процедури з використанням регенерантів і підсилювачів локальної мікроциркуляції.
5
Метод мікродермообразія заснований на дуже тонкій шліфовці шкіри. Абразивним речовиною виступає мікрокристалічний порошок оксиду алюмінію. Мікрошліфовка сприяє швидкій регенерації шкіри і заміні пошкоджених клітин на нові. Ця процедура також володіє і омолоджуючий ефект.
6
Лікуванню рубців на обличчі можуть сприяти і косметичні препарати для догляду за шкірою. Косметика з ретинолом і фруктовими кислотами при тривалому застосуванні сприяє регенерації і вирівнюванню шкіри. Влітку такі косметичні препарати потрібно поєднувати з захисними засобами з УФ-фільтром.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VOiLhe-onQw