Як відновити голос після операції. Як повернути голос.

Пацієнтам, які втратили голос після перенесених операцій гортані і голос ових зв'язок для продовження повноцінного життя необхідно відновити здатність говорити. При цьому ніякі «патентовані препарати» або народні засоби в цьому випадку не зможуть допомогти. Однак існують інші способи.
Інструкція
1
Пройдіть ларінгопластіку. Серед способів лікування, які проводять для відновлення голос а, застосовують ін'єкційну ларінгопластіку під контролем спеціальної комп'ютерної електроміографії. Дана процедура проводиться за допомогою введення спеціального, біологічного препарату (наповнювача) шприцом в голос ові складки. Вона відбувається під місцевою анестезією, без будь-яких розрізів шкірних покривів і м'яких тканин шиї. Тому, під час операції слизова оболонка і пластинка слизової оболонки у вас залишаться недоторканими, а вид голос ових складок зміниться. При цьому голос стане природним як раніше.
2
Зробіть фонопластіку (це операція, яка дозволяє за рахунок видалення або укорочення голос ових зв'язок відновити голос і навіть поміняти чоловічий голос на жіночий). Цей метод найбільш важкий. Адже після операції вам знову потрібно буде "лягти під ніж".
3
Використовуйте логопедичний метод, який заснований на техніці розвитку стравохідного голос а (так зване черевомовлення). У цьому випадку виникають певні труднощі. Адже далеко не всі люди зможуть освоїти методику по заковтування повітря в стравохід. Крім того кількість заковтуваного повітря є невеликим, що робить мову більш тихою, переривчастою і малозрозумілою.
4
Пройдіть лазерну Ларингоскопічна операцію. Вона також проводиться для відновлення природного голос а після операції . Дана процедура проходить з використанням спеціального обладнання - ендоскопа, як правило, під місцевим наркозом.
5
Використовуйте "Електрогортань" - електронний вібруючий апарат, який необхідно прикладати до підборіддя. Він перетворює голос з коливань м'язів порожнини рота. На жаль, цей метод має недолік - голос буде металевим, позбавленим тембрової або емоційного забарвлення.