Як вибрати породу кошеня.

При виборі кошеняти першим встає питання про його породі. Від цього залежить не тільки зовнішній вигляд кішки, але і її характер, поведінку і можливі хвороби. До придбання домашньої тварини необхідно підходити з усією відповідальністю.
Інструкція
1
Вирішіть, для якої мети ви купуєте кошеняти . Якщо вам потрібна домашня кішка, то вибирайте кошеняти , який сподобався вам зовні і справив сприятливе враження. Для виставок, конкурсів та розведення кошенят необхідні породисті тварини. Породисті кошенята діляться на три типи. Шоу - кішка ідеально відповідна породі за зовнішньою подібністю. Брид - кішка без особливих дефектів, але з невеликими недоліками, які не дозволять завойовувати медалі на виставці, але при цьому тварина буде приносити здорове потомство. Пет - домашні улюбленці, зазвичай коти з браком в зовнішності, які не зможуть зробити виставкову кар'єру.
2
Зверніть увагу на чистокровність родоводу. Предки тварини в ідеалі повинні бути тільки однієї породи. На жаль, визначити якість породистого кота можливо тільки в підлітковому віці від 3 до 9 місяців. Відвідайте виставку кішок, щоб наочно оцінити достоїнства кожної породи.
3
Купуйте короткошерстих кішок або сфінксів, якщо ви страждаєте на алергію на котячу шерсть. До того ж короткошерсті коти більш товариські. Якщо у вас є достатньо часу для догляду за твариною, вичісуванням вовни, то вам підійдуть довгошерсті кішки.
4
Вибирайте породу кошеняти в залежності від вашого способу життя. Кожна порода має особливим темпераментом. Наприклад, якщо у вас є можливість приділяти багато уваги кошеняті, то віддайте перевагу породам, представники яких люблять спілкування з господарями - сіамська, абиссинская, персидська.
5
Зверніть увагу на породи, які досить спокійно переносять тисканий та ігри, якщо в сім'ї є дитина. Таким стійким характером володіють шотландська, бірманська і британська кішки, мейн-куни, японський бобтейл, турецькі вани. Якщо ви рідко буваєте вдома, то вам підійдуть російська блакитна, британська короткошерста, єгипетська, американська дротова кішки, які не страждають від самотності, але при цьому дуже раді приходу свого господаря.
Зверніть увагу
Одна справа ловля розплодилися не в міру гризунів в приватному будинку, і зовсім інша кішка в квартирі з дітьми. Врахуйте один немаловажний фактор - а саме: скільки часу ви особисто зможете приділяти кішці. З'ясуйте попередньо чи є у вас алергія на котячу шерсть або запах кішки. Кілька розумних порад з питання як вибрати породу кішки Почнемо з вашого місця проживання.
Корисна порада
Як вибрати правильну породу. Статті про кішок. В Америці існує клуб по боротьбі з забобонами. Звичайно, котячий темперамент і характер визначаються не тільки кольором шерсті. Дуже важливо, якої породи кішка, бо різниця між сіамцями і персами, наприклад, дуже велика. Якщо першим потрібне постійне спілкування і вони будуть ходити слідом, як собачки, то другим такого спілкування не потрібно, вони більше люблять порядок і спокій.