Як заварити мате. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Мате - напій c приємним специфічним смаком. Вплив мате на організм аналогічно впливу чаю: це м'який стимулятор, що збільшує працездатність і концентрує увагу, а також легкий проносний і діуретик. Правильно приготувати мате досить не так уже й важко, просто потрібно дотримуватися всіх правил його заварювання.
Інструкція
1
Використовуйте для заварювання мате спеціально призначений для цього гарбузовий посудину, який називається калабаса або калебаса. Наповніть калабасу на 2/3 об'єму йерба мате - сухий заваркою мате.
2
Накрийте калабасу долонею і легенько потрясіть її вгору-вниз, потім повращайте калабасу круговими рухами. Це необхідно для того, щоб більші частки заварки опустилися вниз, а дрібні - залишилися зверху.
3
Нахиліть калабасу, щоб заварка утворила гірку біля однієї зі стінок. Біля другий стінки калабас повинна з'явитися порожнеча. Налийте в цю порожнечу невелику кількість води (температура води не повинна перевищувати 80 градусів), щоб заварка зволожилася.
4
Через 2-3 хвилини перевірте готовність заварки. Для цього трохи нахиліть калабасу. Заварка мате повинна набрякнути і стати схожою на густу зелену кашку.
5
Помістіть в калабасу бомбилью - спеціальну металеву трубочку для вживання напою мате, яка складається з мундштука, трубки і фільтра-ситечка. Коли будете опускати бомбилью на дно калабас, закрийте верхній отвір трубки пальцем. Це перешкоджатиме потраплянню повітря в заварку.
6
Тепер налийте до верху калабас гарячу воду, температура якої повинна бути близько 70-80 градусів. Правильний мате виглядатиме як сильно набрякла заварка, що заповнила калабасу повністю.
7
Випийте густий напій з дна калабас за допомогою бомбильи через 0,5-2 хвилини після підливання гарячої води. Ситечко на кінці бомбильи перешкоджатиме потраплянню заварки в рот.
8
Коли ви вип'єте першу порцію напою, можете знову підлити в калабасу гарячої води. Добре, якщо частина заварки зверху калабас залишиться сухою, вона буде дозаваріваться при подальших заливках, подовжуючи смакові відчуття.
Зверніть увагу
Не використовуйте для приготування мате окріп, інакше ваш напій стане занадто гірким.