Як замінити вінчестер в ноутбуці. Як замінити диск у ноутбука.

Для заміни жорсткого диска в ноутбуці необхідно враховувати кілька особливостей цього пристрою. Природно, потрібно звернути увагу на його розмір і тип підключення до материнської плати.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - Speccy.
Інструкція
1
Почніть з визначення виду з'єднання жорсткого диска з мобільним комп'ютером. Встановіть програму Speccy і запустіть її. Після завершення збору відомостей про підключені пристроях перейдіть в меню «Жорсткий диск». Знайдіть пункт «Інтерфейс» і подивіться його значення. У сучасних ноутбуках використовуються SATA- вінчестери.
2
Визначтеся з об'ємом пам'яті майбутнього жорсткого диска. Якщо ви власник порівняно старого мобільного комп'ютера, не варто купувати занадто великий вінчестер. Це пристрій може працювати значно повільніше або некоректно.
3
Тепер витягніть старий жорсткий диск, щоб визначити відповідний розмір нового. В даному випадку все залежить від моделі ноутбука. Якщо в даному мобільному комп'ютері жорсткий диск розташований в окремому відсіку, просто відкрутіть один або два шурупа з нижньої сторони ноутбука. Відкрийте кришку і акуратно витягніть старий вінчестер. Зазвичай для цього потрібно трохи посунути пристрій від слота, до якого він підключений. Виконуйте цей процес акуратно, щоб не пошкодити жилки коннектора.
4
Якщо є можливість, то вивчіть схематичне зображення вашого ноутбука, що знаходиться в інструкції. Зазвичай там вказано місце розташування пристроїв, які можуть бути від'єднані без повного розбору мобільного комп'ютера.
5
Іноді для вилучення вінчестера необхідно повністю зняти нижню стінку. Виконайте цю процедуру і відключіть старий жорсткий диск. Придбайте новий вінчестер, попередньо переконавшись у тому, що він вільно вставиться в ноутбук. Краще використовувати для порівняння старий диск.
6
Виконайте підключення нового вінчестера до потрібного слоту. Увімкніть ноутбук і відкрийте меню BIOS. Переконайтеся в тому, що новий пристрій підключено правильно. Встановіть операційну систему на новий жорсткий диск і виконайте його дефрагментацію.