Як відключати комп'ютер по локальній мережі. відключення компа від локфльной мережі.

Відключення комп'ютера від локальної мережі походите кількома методами. Насправді це хвилинна операція, впоратися з якою може навіть людина без певних навичок.
Інструкція
1
Якщо при включеному комп'ютері штекер інтернет кабелю знаходиться в роз'ємі модему, виконайте відключення по локальній мережі шляхом натискання правої кнопки миші на відповідному значку в панелі програм, що працюють у фоновому режимі. У меню, просто виберіть дію «Вимкнути». Також аналогічний ефект буде від подвійного натискання лівої кнопкою миші по даній піктограмі, при цьому у вікні, виберіть відповідну дію і зачекайте деякий час, необхідний комп'ютеру для завершення роботи в локальній мережі.
2
Відкрийте папку мережевих підключень, яка знаходиться в панелі управління комп'ютером. Двічі клацніть лівою кнопкою миші на підключенні по локальній мережі, у вікні, натисніть на кнопку «Відключити». Цей спосіб аналогічний першому, він актуальний в тому випадку, коли у вас не налаштоване відображення відповідного ярлика на панелі завдань.
3
Якщо вам потрібно відключити комп'ютер від локальної мережі, щоб при цьому помінявся IP-адресу, роз'єднаєте всі активні підключення одним з вищеописаних методів. Акуратно дістаньте штекер інтернет-кабелю з модему і зачекайте кілька хвилин. Потім знову підключіть його (працює тільки в тому випадку, якщо у вас динамічний тип адреси).
4
Для виконання подальшої роботи в мережі інтернет відкрийте папку з мережевими підключеннями через меню «Пуск» або на панелі керування. Натисніть двічі на значок локальної мережі, після цього має з'явитися невелике віконце включення. Процедура не вимагає вашого втручання. Почекайте деякий час, поки вашому комп'ютеру буде присвоєно DNS і IP адреси. Після цього можете виконати підключення до інтернету.
5
Скористайтеся самим звичайним способом відключення по локальній мережі - просто витягніть провід з відповідного роз'єму LAN-модему, почекайте якийсь час, поки підключення скинеться в системі.
Зверніть увагу
В деяких випадках при відключенні від локальної мережі припиняють свою роботу і звичайні мережеві підключення.