Як відновити працездатність Windows. відновлення комп'ютера за датою.

Існує безліч причин, за якими операційна система може перестати стабільно працювати. Для виправлення найбільш популярних несправностей існує декілька способів.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск Windows.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте скористатися функцією відновлення системи. Якщо ваша ОС завантажується, але працює нестабільно, відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система і безпека». Знайдіть пункт «Резервне копіювання та відновлення» і перейдіть до підпункту «Відновити системні параметри або комп'ютер».
2
Натисніть кнопку «Запуск відновлення системи». Зачекайте, поки ОС збере інформацію про існуючі точках відновлення. Активуйте пункт «Вибрати іншу точку відновлення» і натисніть кнопку «Далі». Виберіть найбільш ранню точку відновлення, орієнтуючись за датою створення. Натисніть кнопку «Пошук уражених програм». Подивіться, які програми будуть видалені після виконання відновлення системи. Натисніть кнопку «Далі» і підтвердіть запуск процесу відновлення.
3
Через деякий час комп'ютер перезавантажиться, а процес відновлення системи продовжиться після завантаження ОС. Якщо ви не можете увійти в систему, то натисніть клавішу F8 через 5-10 секунд після включення комп'ютера. Виберіть пункт «Запуск останньої вдалої конфігурації». Іноді це дозволяє запустити Windows для виконання відновлення системи.
4
Якщо не спрацював вищеописаний метод, то спробуйте вибрати пункт «Безпечний режим Windows». У новому вікні вкажіть параметр «Безпечний режим з підтримкою драйверів». Дочекайтеся запуску операційної системи в обраному режимі. Спробуйте запустити процес відновлення Windows, як це було описано вище.
5
Зрештою спробуйте вставити інсталяційний диск ОС Windows в привід і запустити його. Виберіть пункт «Виправлення несправностей» (Windows XP) або перейдіть в меню «Додаткові параметри відновлення" і виберіть параметр «Відновлення запуску». Дочекайтеся завершення роботи програм і перезавантажте комп'ютер.
Хронічна втома, яка веде спочатку до психічного, а потім і до фізичного виснаження, стала бичем людства в нинішньому столітті поряд з іншими хворобами псхоневрологіческого характеру. Уникнути її можна, якщо вчасно давати собі відпочинок, дозволяючи організму відновити сили.
Інструкція
1
Змініть вид дейтельности. Більшість з нас трудяться на ниві розумової праці, головний інструмент - комп'ютер. Встаньте з-за столу, зробіть два-три вправи: ходьба, біг, розтяжки. Помахайте руками і ногамі.Еслі в офісі це робити не дуже зручно, вийдіть в коридор, а краще на вулицю, у двір. За 10-15 хвилин ви станете іншою людиною.
2
Зробіть самомасаж. Розімніть спину (найчастіше затікає плечовий пояс), біологічно активні точки на вухах, долоні. Якщо обставини дозволяють, разуйтесь і помасажуйте п'яти. Для повного щастя можете скористатися масажним кремом або будь-яким жирним кремом з додаванням однієї-двох крапель ефірного масла.
3
Якщо і десяти хвилин немає, то скористайтеся наступним комплексом. Випийте півсклянки гарячої (не обпалює, до 70 градусів) води. Поплескайте по всій поверхні тіла, куди дістанете, розкритими долонями. З'явиться відчуття тепла - кров доллє до промассировав ділянкам.
4
Постукаєте подушечками пальців по внутрішнім і зовнішнім сторонам долонь.
5
Встаньте навшпиньки на 2-3 см, а потім різко на всю стопу, щоб п'яти випробували легкий удар (на каблуках цю вправу краще не робити). Повторіть 20-30 разів.
6
Погладьте все тіло розкритими долонями.
7
Вмийтеся холодною водою. Якщо на очах макіяж, примружтеся міцно на кілька секунд і поморгайте.
8
Подякуйте і похваліть себе за виконану роботу. Повертайтеся до комп'ютера.