Як виправити помилку сервера.

Повідомлення «HTTP 500 - Внутрішня помилка сервера » відноситься до числа найбільш часто зустрічаються. Поява повідомлення може бути викликано декількома причинами, а отже, будуть відрізнятися і методи виправлення помилки. Виконання даної операції може бути здійснено пользователемс достатнім досвідом використання ресурсів комп'ютера.
Інструкція
1
Викличте головне меню системи натисканням кнопки «Пуск» для виправлення неможливості завантаження файлу Localstart.asp, за замовчуванням обов'язкового для інтернет-сторінки, і перейдіть в пункт «Програми».
2
Розкрийте посилання «Адміністрування» і вкажіть розділ «Служби IIS».
3
Оберіть групу «Веб-вузол за замовчуванням» в каталозі консолі і викличте контекстне меню компонента Localstart.asp кліком правої кнопки миші в області відомостей.
4
Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Безпека файлів» в діалоговому вікні.
5
Використовуйте команду «Змінити» у розділі «Анонімний доступ і перевірка справжності» і зніміть прапорець в новому діалоговому вікні «Методи перевірки автентичності».
6
Викличте контекстне меню веб-вузла, який викликав появу повідомлення про помилку HTTP 500 спробою застосування файлу 500-100.asp для виправлення помилок на інтернет-сторінці, що не є інтернет-сторінкою за умовчанням, кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Створити» для виконання виправлення помилки.
7
Оберіть команду «Віртуальний каталог» і натисніть кнопку «Далі» у вікні «Майстер створення віртуальних каталогів».
8
Введіть значення IISHelp в рядку «Псевдонім» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Далі».
9
Використовуйте кнопку «Огляд» в діалоговому вікні для вибору папки WINNHelpIIsHelp і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Далі».
10
Не міняйте значення в полях вікна «Права доступу» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Далі».
11
Натисніть кнопку «Готово» для завершення операції і поверніться в пункт «Властивості» контекстного меню вибраного веб-вузла.
12
Перейдіть на вкладку «Спеціальні помилки" діалогового вікна властивостей і вкажіть поле помилки 500; 100.
13
Використовуйте кнопку «Змінити властивості» для виклику каталогу «Тип повідомлення» і виберіть значення/IIsHelp/common/500-100.asp в полі "URL-адресу».
14
Натисніть кнопку OK для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін повторним натисканням кнопки OK.
Корисна порада
Можливі причини появи повідомлення про помилку HTTP 500 не вичерпуються перерахованими.
Усунути помилку підключення можна кількома способами. Як правило, така помилка виникає через технічних робіт, зависання сервера. Тому й вирішується проблема звичайної «перезавантаженням» підключення. Але іноді все серйозніше і для вирішення проблеми необхідно зв'язатися з технічною підтримкою вашого провайдера.
Інструкція
1
Треба зайти за адресою: Мережеве оточення - Відобразити мережні підключення - Підключення і двічі клацнути лівою кнопкою мишки на «підключення», потім натиснути на вкладку «підтримка» і там клікнути «виправити» потім чекати. Після чого можна повернутися на вкладку «загальні» і вибрати «відключити», а потім знову підключитися. Також можна перезавантажити комп'ютер.
2
Часто допомагає вирішити подібну проблему «перезавантаження» DSN-клієнта. Щоб її зробити потрібно для початку відключитися від мережі та інтернету, а потім пройти за адресою: Пуск - Панель управління - Адміністрування - Служби. Там знаходите DNS-клієнт, потім тиснете на нього правою кнопкою мишки і вибираєте «перезапустити». Після чого перевіряєте інтернет з'єднання.
3
Можливо, підключення блокує який-небудь додаток або навіть вірус. У такому випадку допомагає скидання налаштувань протоколу інтернету (TCP/IP). Перш ніж скинути настройки, також потрібно відключити мережеве та інтернет підключення. Робити скидання потрібно так: Пуск - Виконати - cmd. Потім натиснути ОК і ввести netsh int ip reset. Потім потрібно перезавантажити комп'ютер. Якщо цей спосіб допоможе вирішити проблему неодноразово, то потрібно встановити фаєрвол хоча б зі стандартною установкою, оскільки, очевидно, що підключенню заважає або звичайне додаток, або навіть вірус, тому не завадить перевірити систему на наявність шкідливого програмного забезпечення.
4
Коли нічого з перерахованих вище способів не допомагає, найкраще зателефонувати в технічну підтримку вашого провайдера (звичайно телефон вказаний в договорі або рекламі) і пояснити всю проблему. Також слід сказати, що ви проробили самі, перш ніж подзвонити. Цілком можливо, що їм потрібно щось спеціально для вас налаштувати, щоб не було помилок підключення.