Як усунути помилку при ініціалізації. Як знайти у себе в компьютіре помилку ініцілізаціі.

Існує кілька причин появи повідомлення про помилку 0хс0000005 (помилка при ініціалізації додатки), відповідної неможливості запуску обраної програми Windows, але всі вони зводяться до порушення звернення до пам'яті комп'ютера. Необхідний комплекс заходів для виправлення помилки.
Інструкція
1
Використовуйте спеціалізовану програму (CCleaner, RegCleaner) для виправлення накопичених помилок у записах системного реєстру, що виникають при запуску і закриття деяких програм, редагуванні параметрів системи і некоректної установки та/або видалення певних програм. Ручне виправлення помилкових записів системного реєстру не може бути рекомендовано починаючим користувачам комп'ютера з міркувань безпеки і можливого пошкодження системи.
2
Оновлення і використовуйте останні каталоги вірусів встановленої антивірусної програми. Поява повідомлення про помилку може бути викликане діями шкідливого програми, що порушує стандартні методи поводження програм до пам'яті комп'ютера.
3
Переконайтеся, що встановлений модуль пам'яті сумісний з процесором і не перевищує максимальних розмірів обсягу пам'яті. Може знадобитися від'єднання модуля для визначення можливого конфлікту обладнання.
4
Перевірте сумісність програми, що викликала поява повідомлення про помилку, з функцією «Запобігання виконання даних», покликаної не допустити виконання шкідливого коду. Досить часто «Запобігання виконання даних» (ПВД) сприймає дії програми як несуть загрозу стабільності системи і перешкоджає їх виконанню, викликаючи повідомлення про помилку 0хс0000005.
5
Виконайте створення нового профілю за замовчуванням для виключення можливості конфлікту між драйвером встановленого принтера і рештою обладнанням системи.
6
Перевірте відео-драйвери, оновлені не так давно - поява помилки при ініціалізації може бути викликане несумісністю встановлених драйверів з рештою обладнанням.
7
Відмовтеся від використання Internet Explorer 6 і встановіть останню версію браузера.
8
Будьте обережні при використанні антивірусного додатки Symantec Antivirus - якщо в повідомленні про помилку наявна значення savrt.sys, необхідно виконати оновлення програми.
9
Переконайтеся в тому, що на комп'ютері встановлено останні оновлення Windows і Service Packs.