Як визначити склад розуму. тести онлайн: Який склад розуму.

Від вірного визначення складу розуму залежить успіх у виборі професії. Рід діяльності людини повинен відповідати його здібностям, характеру, менталітету і способу мислення.
Інструкція
1
Придивіться до себе. Якщо перед тим як зробити який-небудь вчинок, ви всі добре зважуєте і обмірковуєте, прораховуєте ймовірні проблеми та їх вирішення, то ви схильні до аналізу, і тип мислення у вас аналітичний. Людина з художньо-образним складом розуму сприймає навколишній світ через почуття. Для нього важливіша емоційна сторона будь-якої проблеми. Завдання він вирішує за допомогою інтуїції і передчуттів.
2
Згадайте, які предмети в школі або ВУЗі давалися вам легко. Аналітики зазвичай сильні в технічних науках, в той час як люди з г розуму нитарно складом розуму воліють літературу та філософію інших наук.
3
Спробуйте визначити за допомогою різних тестів, яка півкуля головного мозку у вас найбільш розвинене. Якщо провідним є права півкуля, то в житті людини зазвичай переважають емоції, а не логічне мислення. А якщо виявиться, що більш розвинена ліва півкуля мозку, то у людини є схильність до аналізу.
4
Поплескайте в долоні. Якщо вам зручніше ляскати правою рукою, то у вас краще розвинена права півкуля мозку. Переплетіть пальці рук. У людини з аналітичним складом розуму, зверху виявиться правий палець.
5
Візьміть у руки олівець і вставте його на витягнутій руці з горизонтальною лінією, наприклад, з вікном. Закривайте по черзі ліве і праве око. Зверніть увагу, при закриванні якого ока олівець зміщується відносно горизонтальної лінії. Якщо це відбувається під час закриття лівого ока, то у вас м'який характер і риси творчої особистості.
6
Спробуйте описати недавня подія з життя або особистий предмет. Наприклад, розкажіть про який-небудь поїздці. Люди з аналітичним складом розуму приділять більшу увагу деталям, опишуть в подробицях обстановку. Люди творчі зупиняться на своїх почуттях і емоціях, враження і пережитому досвіді.
Зверніть увагу
Аналітичний у Вас склад розуму? При виборі майбутньої професії необхідно визначити, до якого складу відноситься Ваш розум. Даний тест допоможе Вам визначити, чи володієте Ви аналітичним складом розуму.
Корисна порада
Тест на склад розуму. Кожен студент знає, що краще пройти тест на парі, ніж відповідати на моторошні питання препода. Деякі впевнені, що простіше і краще замовити контрольні роботи, ніж сидіти всю ніч за день до здачі і бути невпевненим у тому, що робиш правильно. Перш, ніж почати тест, слід визначитися з поняттями. Сьогодні відомі 3 типи складу розуму: 1. Аналітичний, який дозволяє студенту робити аналіз ситуації, що склалася і вибудовувати образ цього.