Як зберегти борошно.

Дуже важливу роль при схоронності борошна грають підготовка, очищення та знезараження сховищ та інвентарю. Щоб запобігти зараженню борошна всілякими жучками, необхідно правильно її зберігати.
Інструкція
1
Щоб оберегти борошно від різних жучків, зберігайте її в паперових пакетах, лляних або бавовняних мішечках, або в банках, затягнутих тканиною, в сухому прохолодному місці. Перед тим як пересипати в них борошно , мішечки з тканини добре промочите в сильному соляному розчині і просушіть. Для захисту борошна від шкідників покладіть в неї металеві кришки або кірку лимона.
2
Перед зберіганням борошна добре прогрійте її в духовці, щоб знищити всі знаходяться в ній личинки. Регулярно перевіряйте борошно на наявність шкідника. Якщо є підозра, що борошно заражена, прогрійте її в духовій шафі або в мікрохвильовій печі. При високій температурі все личинки гинуть, а борошно можна використовувати, просіявши її через дрібне сито. Але майте на увазі, що прогрів повинен бути короткочасним.
3
У тому випадку якщо в борошні вже завелися жучки, краще не скупіться і викинете продукт, оскільки, використовуючи таку борошно , ви можете отруїтися. Щоб злякати жучка, закопайте в борошно часточку часнику, але при цьому борошно набуває відповідно часниковий запах і використовувати її для випічки, наприклад, ватрушек вже недоцільно, а от для пирогів з грибами або м'ясом згодиться.
4
Ще один спосіб збереження борошна. Відразу після придбання проморозьте її протягом однієї доби на вулиці в зимовий час року або в морозильній камері дому та дайте відстоятися з тиждень. Потім вдруге проморозьте і дайте відстоятися. Це робиться для того, щоб вивести всі відкладені личинки жучків, які вони відкладають ще в борошняних складах до надходження в продаж.
5
Можна також зберігати борошно в тканинному мішку, вміщеному в поліетиленовий пакет. Щоб жучки не влучили в стерильну борошно , поставте пакет на підлогу і посипте рослинним дустом. Рослинний дуст дуже ефективний проти всіх жучків і абсолютно нешкідливий для організму, придбати його можна на будь-якому ринку як засіб від захисту комах.