Як пофарбувати штани. Як прибрати стрілки на брюках.

У житті трапляється всяке. Сьогодні вам подобаються ваші штани , а завтра вже здається, що їх колір безнадійно вийшов з моди і ходити в такому мотлох абсолютно неможливо. Буває й так, що після декількох прань колір брюк збляк, а тканина стала виглядати старою і зношеної. Що ж робити. Не викидати ж речі тільки через те, що вони злегка не того кольору. Ваші улюблені зручні штани можна перефарбувати в інший колір.
Вам знадобиться
  • барвник для тканини, вода, ємність для фарбування, миючий засіб, відбілювач.
Інструкція
1
До фарбуванні штани необхідно попередньо підготувати. Уважно огляньте їх на предмет плям, потертостей або забруднень. Не варто сподіватися, що після фарбування плями перестануть бути помітні, швидше за все, вони знову проявляться на ваших брюках. А можливо, перефарбуються в інший колір і стануть ще більш видимими. Обов'язково виперіть штани перед фарбуванням, навіть якщо вони зовсім нові. Справа в тому, що при виготовленні одяг дуже часто піддають різним обробкам. Фабричні фарбники, антистатики та інші допоміжні речовини можуть завадити фарбуванню або навіть викликати хімічну реакцію, яка змінить колір на радикально протилежний. Щоб уникнути непорозумінь виперіть штани з миючим засобом.
2
Барвники для тканин купуйте тільки в господарських магазинах і дуже уважно читайте інструкцію щодо їх використання. Пам'ятайте, що інструкцію на упаковці барвника необхідно дотримуватися дуже точно, тому якщо ви бачите, що там є пункти, виконання яких для вас може бути проблематичним, краще вибрати іншу фарбу. Перед тим як фарбувати ваші штани цілком, фарбу спробуйте на невеликому шматочку тканини.
3
Зважте ваші брюки. Усі барвники розраховані на певну вагу сухої тканини, тому щоб точно розрахувати необхідну кількість фарби для ваших штанів, потрібно знати їх точну вагу. Інтенсивність кольору можна регулювати, спираючись на таблицю зразків, яка обов'язково повинна бути вкладена в інструкцію із застосування барвника. Проведіть фарбування так, як вказано в інструкції, а потім прополощіть ваші штани у великій кількості води до тих пір, поки вони не перестануть линяти. Якщо режим фарбування був обраний правильно і ви ніде не порушили технологію, фарба буде триматися міцно і не вимиється після прання. У тому випадку, якщо брюки продовжують линяти, прополощіть їх ретельніше.
Зверніть увагу
Деякі барвники можуть міняти властивості тканин, роблячи їх більш крихкими-менш еластичними. М'які тканини з ворсом після фарбування можуть втратити свою бархатистість і втратити колишній вигляд.
Корисна порада
Якщо ви домагаєтеся більш світлого відтінку, ніж первинний колір ваших штанів, перед фарбуванням їх необхідно відбілити в розчині відбілювача. Перед тим як це зробити, також проведіть пробне відбілювання на невеликому шматку тканини.