Як поставити пароль на папку в виндовс.

Рано чи пізно, але у деяких людей з'являються свої секрети. І хтось намагається зберігати їх у своєму, «прихованому» від чужих очей, місці: для когось це сторінки книг, для когось записна книжка, а хтось зберігає свої секрети в файлах і папках, які були запароліровани. Для цього можна використовувати спеціальні програмні засоби.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення DirLock.
Інструкція
1
Операційна система Windows XP надає щонайширші можливості по роботі з файлами і папками, але в дистрибутиві так і не виявилося програми по прихованню секретних папок. Замість цього можна створити кілька облікових записів і зберігати документи у «домашній» папці, зміст якої буде доступно тільки користувачеві, який володіє паролем.
2
Для цих цілей можна скористатися спеціальними програмами, наприклад, DirLock. Дане програмне забезпечення абсолютно безкоштовно, тобто утиліту можна легко скачати з мережі інтернет. Після завантаження програми на комп'ютер, слід зробити її установку. Використовуйте підказки «Майстра установки програми» для швидкої інсталяції.
3
Для запуску програми немає необхідності клацати по ярлику, засобами цієї утиліти в контекстному меню "Провідника" з'явиться пункт Lock/Unlock. Спробуйте поекспериментувати на будь-якому каталозі вашого жорсткого диска. Натисніть правою кнопкою миші на вибраній папці, з контекстного меню виберіть пункт Lock/Unlock.
4
Перед вами з'явиться невелике вікно, в якому необхідно ввести пароль , а також підтвердити його, тобто його потрібно ввести два рази. Для завершення Паролювання папки натисніть кнопку Lock. Спробуйте відкрити папку, двічі клацнувши по ній лівою кнопкою миші - на екрані з'явиться вікно з попередженням про обмеження доступу до даної папці.
5
Якщо ви хотіли б не тільки обмежити доступ до папки, але і приховати її, повторіть процедуру знову. Введіть у вікні пароль з його підтвердженням, поставте відмітку навпроти пункту Hide і натисніть кнопку Lock. Тепер ваша папка зникне з вікна «Провідника». Відновити її можливо тільки через вікно програми, яке можна запустити з меню «Пуск» (розділ «Усі програми»).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QRXyjqumQvY
Для захисту даних користувачі використовують найрізноманітніші методи. Можливості сучасних операційних систем дозволяють запобігти небажаному доступу до каталогів, не використовуючи при цьому додаткові додатки.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис адміністратора;
  • - Dirlock.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження Windows XP. Увійдіть в систему, використовуючи обліковий запис адміністратора. Пам'ятайте про те, що доступ до зашифрованих папках буде мати тільки даний аккаунт. Створіть додаткові облікові записи, за допомогою яких інші користувача працюватимуть з вашим комп'ютером.
2
Тепер відкрийте меню провідника і перейдіть до потрібної папки. Виділіть її іконку правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Знайдіть і відкрийте меню «Додатково», яке розташоване у вкладці «Загальні».
3
Активуйте пункт «Шифрувати вміст для захисту даних», встановивши прапорець поруч з однойменною пунктом. Натисніть кнопку Ok. В меню оберіть пункт «Використовувати тільки для даної папки».
4
Пам'ятайте про те, що даний метод шифрування є надійним тільки в тому випадку, якщо ви є єдиним адміністратором комп'ютера. Справа в тому, що при наявності другої облікового запису з аналогічними правами, користувач може змінити пароль вашого аккаунта і отримати доступ до зашифрованих файлів.
5
Якщо ви хочете підвищити ступінь захисту каталогів, використовуйте додаткову програму, наприклад DirLock. Встановіть цю утиліту. Виконайте перезавантаження комп'ютера.
6
Тепер відкрийте меню провідника і знайдіть потрібну папку. Клікніть по ній правою кнопкою миші. Виберіть пункт Lock/UnLock. Введіть два рази пароль для доступу до цього каталогу. Якщо ви хочете застосувати до нього атрибут «Прихований», встановіть галочку поруч з пунктом Hide. Натисніть кнопку Ok.
7
Мінус цієї утиліти в тому, що ви не зможете відкрити папку без розблокування. Якщо вам знадобилося отримати доступ до інформації, клікніть правою кнопкою миші по іконці каталогу і виберіть пункт UnLock. Введіть пароль і натисніть кнопку Ok. Знову встановіть пароль після завершення роботи з потрібною інформацією.