Як відключити праву кнопку миші.

Якщо ви плануєте використовувати комп'ютер не тільки для ігор і розваг, а в якості навчального помічника, наприклад, для розвитку дитини в школі, є сенс заховати деякі можливості. Часто команди копіювати, вставити і т.д., які знаходяться в контекстному меню, не використовуються дитиною, тобто їх можна відключити.
Вам знадобиться
  • Зміна параметрів покажчика миші.
Інструкція
1
Перед відключенням правої кнопки миші задумайтеся, чи буде вам зручно включати і вимикати цю функцію, адже ви напевно не бажаєте працювати без зручного контекстного меню. У таких випадках кращим рішенням буде створення другого користувача, якщо ви цього ще не зробили.
2
Перейдіть до аплету «Облікові записи користувачів». Натисніть меню «Пуск» і натисніть на елемент «Панель управління». У вікні, знайдіть значок «Облікові записи користувачів» і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші . У вікні аплету створіть новий обліковий запис, натиснувши посилання «Створення облікового запису».
3
У новому вікні введіть назву нової «учеткі», приміром, «Дочка», «Максимка» і т.д. Зверніть увагу, що це ім'я буде відображатися у вікні вітання і в заголовку меню «Пуск». На сторінці вибору типу облікового запису поставте відмітку напроти пункту «Обмежена запис», якщо вашій дитині буде потрібно запускати тільки кілька додатків (без використання жорсткого диска) або «Адміністратор комп'ютера», якщо дитина вже досить доросла.
4
Після натискання кнопки «Створити обліковий запис» ви опинитеся на головній сторінці аплету, де можна змінити налаштування нового облікового запису, задати пароль, змінити фонове зображення і т.д. Натисніть меню «Пуск», потім кнопку «Вийти з системи». У вікні, натисніть кнопку "Змінити користувача".
5
Оберіть новий запис на екрані привітання. Після завантаження сеансу натисніть клавіші Win + R і введіть команду regedit, щоб відкрити редактор реєстру. У вікні програми необхідно перейти до гілок реєстру, які знаходяться в лівій частині. Знайдіть папку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer і замініть значення параметрів "NoTrayContextMenu" і NoViewContextMenu "з« hex: 01,00,00,00 »на« hex: 00,00,00,00 ».
6
Для застосування змін перезавантажте комп'ютер і увійдіть під облікового запису дитини, щоб перевірити внесені зміни.