Як сушити рибу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Після чудової риболовлі хочеться побалувати своїх домочадців не тільки свіжою рибою, яка моментально з'їдається в вусі і котлетах, а й солоним ласощами - в'яленою рибою, так званої "воблою". Для того, щоб риба вийшла смачною, потрібно знати декілька тонкощів.
Вам знадобиться
  • Риба
  • Сіль крупного помелу, цукор
  • Вода
  • Таз (емальоване відро)
  • Шпагат, міцний шнур
Інструкція
1
Рибу можна солити декількома способами. Наприклад, дрібну рибу до півкілограма солять "мокрим" способом.Подготовленную рибу краще не мити, а витерти сухою тканиною.
2
У посуд для засолювання (це може бути емальоване відро або таз) засипається на дно трохи солі.Лучше всього використовувати сіль тільки крупного помелу, тому що вона повільніше розчиняється і більше поглинає з риби зайву вологу.
3
Після цього на сіль укладається щільними рядами риба в особливому порядку: головою - до хвоста, спинкою - до живота, а ще краще - спинкою на черевце, щоб гніт краще діяв. Кожен ряд обов'язково пересипається сіллю. Самий верхній ряд риби пересипається такою кількістю солі, щоб вона покрила всю рибу. Для любителів особливого смаку рекомендується додати трохи цукру.
4
Після цього посуд з рибою закривається кришкою або дерев'яним кружком, а зверху на неї кладеться гніт. Це робиться для відсутності в рибі газових міхурів і порожнин, в яких можуть розвинутися гнильні бактеріі.Через кілька годин сіль розчиняється у волозі, і риба знаходиться в так званому тузлуке. Просолювати рибу потрібно в прохолодному місці протягом 2-3 діб.
5
Після засолу рибу потрібно вимочити в проточній воді. Вважається, що рибу потрібно вимочувати стільки годин, скільки днів риба солилася. Ще один спосіб дізнатися, чи достатньо промила риба - почекати, поки риба не почне спливати. Якщо риба спливає, то саме час її виймати і діяти далі.
6
Перед безпосередньою сушінням солону рибу потрібно обсушити, розклавши її рядами на папері. Потім риба нанизується на шпагат і розвішується в добре провітрюваному помещеніі.Готовность риби визначається на смак майбутнього споживача.
Зверніть увагу
Якщо сушка риби проходить на свіжому повітрі, найкраще вивішувати рибу в спеціально виготовлені короби з дощок і сітки.
Корисна порада
Найкраще вивішувати солону рибу на ніч, поки немає мух. Коли риба до ранку обсохнет і зябра покриються скоринкою, мухи будуть вже не страшні.