Як створити затишок в спальні.

Спальня - саме інтимне місце в будинку, тому вона повинна бути дуже затишній , щоб тут можна було розслабитися. У цій кімнаті все повинно розташовувати до відпочинку і сну. Підбираючи меблі, текстиль і аксесуари для спальні, зверніть увагу, що всі вони повинні бути витримані в одному стилі.
Інструкція
1
Центральним предметом інтер'єру спальної кімнати є ліжко, тому вона повинна бути якісною і зручною. Доповніть її красивим постільною білизною, покривалом і подушками. Поєднуйте різні забарвлення, матеріали та фактури.
2
Одним з найбільш ефектних способів декору інтер'єру в спальні є узголів'я ліжка. Наприклад, однотонну стіну можна прикрасити спеціальними наклейками для інтер'єру або плівкою, що самоклеїться. Підберіть постільна білизна і декоративні подушки таким чином, щоб вони перегукувалися з орнаментом на узголів'я.
3
В спальні просто необхідно місце, де ви могли б посидіти, віддатися своїм думкам, почитати або поговорити по телефону. Поставте компактне, але м'яке крісло округлих форм і невеликий журнальний столик. Ці предмети меблів займуть зовсім мало місця, а у вас з'явиться затишний куточок.
4
Почуття затишку і захищеності надають відтінки оранжевого і бежевого кольорів. Якщо ви хочете відновити теплі й ніжні стосунки з вашою другою половинкою, то вибирайте для спальні темно-золотисті тони. Однак психологи кажуть, що найкраще спиться в блакитній кімнаті, так як цей колір заспокоює і заколисує.
5
Важливу роль для створення затишній атмосфери грає освітлення кімнати. Воно має бути м'яким. Для того щоб домогтися такого ефекту, використовуйте всілякі абажури, плафони з матового скла або ковпаки. Якщо ви любите читати перед сном, поставте поруч з ліжком торшер, настільну лампу або використовуйте бра або точкові світильники, вбудовані в узголів'я ліжка.
6
Дуже затишну атмосферу в спальні допоможуть створити свічки, адже живий вогонь - це найдавніше прикраса житла людини, крім того відкритий вогонь умиротворяє і заспокоює, налаштовує на романтичний лад.
7
Доповніть інтер'єр вашої спальні симпатичними дрібницями. Повісьте фотографії дорогих вам людей в красивих рамках, улюблені картини. Поставте вазу з квітами на туалетний столик або комод.