Як знайти всі свої дані в комп'ютері.

Адміністратори та працівники сервісного центру, приймаючи комп'ютер в ремонт, часто ставлять одне і те ж питання - чи зберіг користувач свої особисті дані. Але як це зробити, якщо ви новачок у використанні комп'ютера і не знаєте, де їх шукати? Існують певні місця, в яких операційна система зберігає дані користувача за замовчуванням.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Відкрийте "Мій комп'ютер» або будь диспетчер файлів, який вам подобається. Зайдіть на диск «С:». Знайдіть на ньому папку Users або «Користувачі», якщо ваша операційна система русифікована. Зайдіть в цю папку. Знайдіть папку, яка відповідає вашому імені або назві вашого облікового запису. Всі файли, які розташовані в ній, стосуються вашої роботи на комп'ютері - дані встановлених програм, документи, фотографії, музика та кіно.
2
Ваші малюнки ви можете знайти в папці «Зображення», ваші документи - в папці «Мої документи», відео-файли - в папці «Мої відеозаписи» і так далі. Файли збереження в іграх зберігаються в папці «Збережені ігри» - скопіюйте їх, якщо плануєте грати в цю гру далі з того ж місця.
3
Зверніть увагу на папку «Робочий стіл». У ній знаходиться все, що «лежить» на вашому робочому столі. Тобто і ярлики, і папки, і окремі файли. Не варто зберігати інформацію на робочому столі. Ваша особиста інформація також може зберігатися в папках встановлених програм в директорії Program Files, а також в папках диска С та інших розділів. Рекомендується зберігати копії важливих документів на зовнішній носій або оптичний диск.
4
Як правило, для правильного зберігання даних на персональному комп'ютері потрібно створити окремі директорії на жорсткому диску і папки, щоб вся інформація відповідала назві папки. Всі важливі дані зберігайте додатково на переносних носіях, щоб у разі збоїв системи або зараження комп'ютера вірусами, можна було без проблем все відновити. Також не варто забувати про те, що на комп'ютері має бути встановлено ліцензійне програмне забезпечення.