Як вибрати палас. Як відіпрати палас від акварельних фарб.

Палас - це різновид килимових покриттів, яка покриває підлогу в приміщенні повністю або якусь його частину. Безворсовий килим, будучи елементом декору, поглинає шум і амортизує при ходьбі. Правильно підібраний палас може скоїти дивовижні перетворення, роблячи кімнату святковою і одночасно домашньою і затишною.
Інструкція
1
Виберіть палас по стилю. Щоб ваш будинок не був схожий на східний базар малюнок і колір повинні поєднуватися з інтер'єром кімнати. Візерунок паласа не повинен впадати в очі, а кольору дратувати. Пам'ятайте, що світлі тони візуально збільшують приміщення, так само як і візерунки по діагоналі. Великі візерунки звужують кімнату. У спальні найкраще покласти палас теплих пастельних відтінків, а у вітальні і дитячої можна використовувати яскраві насичені кольори. Не варто прикрашати кімнату строкатим паласом, його орнамент повинен відповідати інтер'єру кімнати - стільцям, диванам, ліжка, столи, шафи.
2
Виберіть відповідний розмір для приміщення, в якому ви хочете помістити палас. За розміром килимові покриття можна розділити на три групи: маленькі - до 3 квадратних метрів, середні - від 3 до 6 квадратних метрів і великі - від 6 квадратних метрів і більше. Маленькі паласи підійдуть для виділення точкових зон (місце перед каміном, біля ліжка). Середні - можуть бути окремими елементами декору, виділяючи певну зону кімнати. Великі паласи здатні сформувати в цілому вигляд кімнати. Незалежно від розміру килима, розташовувати потрібно так, щоб при розміщенні людей на диванах і стільцях обидві їх ноги виявлялися на паласі.
3
Визначтеся з кольором паласа, щоб він підходив під загальну концепцію декору. Однотонні килимові покриття вигідно підкреслюють колір і форму меблів. Зверніть увагу, на колір вашого статі. На підлозі світлих відтінків добре виглядатиме палас тих же тонів. Якщо ваш підлогу темних тонів, краще буде зіграти на контрасті і постелити світлий палас. У простору кімнату з великою кількістю сонячного світла підійде палас темних тонів. Якщо вікна приміщення виходять на північну сторону і бачать мало сонячного світла, зігрійте кімнату паласом світлих тонів.