Як підібрати для себе ідеальну зачіску.

Ідеально підібрана зачіска здатна приховати деякі недоліки зовнішності, зробити образ гармонійним. Вибирати зачіску необхідно враховуючи форму обличчя, зріст, будова фігури.
Інструкція
1
Визначте форму свого обличчя. Встаньте перед дзеркалом і губною помадою обведіть контур відображення обличчя. Зробіть крок назад, подивіться на яку фігуру схожий контур. Це може бути овал, коло, подовжена, фігура нагадує серце або має квадратні риси.
2
Віддайте перевагу зачіскам з довгих і напівдовгому волосся для круглої форми. Волосся повинні обрамляти особа, пишна чубчик може бути прямою або косою. Круглолицим жінкам не підійдуть дрібні кучері і ультракороткі стрижки.
3
Зробіть волосся об'ємними, якщо форма вашого обличчя подовжена. Відмінно підійдуть до подовженому особі хвилясті, пишні локони.
4
Вибирайте будь-яку зачіску , якщо у вас овальне обличчя. Воно дозволяє експериментувати з укладанням, довжиною волосся, обсягом. З такою формою обличчя можна носити пряму, косу, рвану чубок, а можна залишати лоб відкритим.
5
Зупиніться на довгих і хвилястих волоссі, при формі обличчя нагадує серце. Обсяг волоссю краще не додавайте, зробіть косу чубок, вона буде виглядати ефектно.
6
Уникайте прямого каре і довгого волосся, у разі якщо форма обличчя має квадратні риси, такі зачіски підкреслюють незграбність. Віддайте перевагу асиметричним стрижкам з рваною чубчиком, подовженим волоссю з пишними кучерями.
7
Зверніть увагу на статура і зріст. Високим худим жінкам не слід носити довге волосся розпущеним або гладко зачесаним, такі зачіски подовжують фігуру. Зупиніться на м'яких локонах довжиною до плечей, прямих волоссі до підборіддя з обсягом на затилке.Хрупкіе мініатюрні дами будуть відмінно виглядати з короткими стрижками, ідеально підійде до такій фігурі каре довжиною трохи нижче подбородка.Полним жінкам невеликого зросту слід робити об'ємні стрижки, різні пучки, каре з пишною чубчиком і обсягом на затилке.Женщінам з «формами» підійдуть зачіски середньої довжини, укладені нарочито недбало, а також акуратні довгі локони.
Корисна порада
Тонкі, рідкі, позбавлені об'єму волосся краще стригти сходинками. Така зачіска візуально створить об'єм, пожвавить колір волосся.