Як позбутися від волосся у дівчат на обличчі. Як прибрати зайве волосся.

Красиві густі волосся - гордість будь-якої дівчини, але коли волосся ростуть не тільки на голові, але і на обличчі, то пишатися нічим, адже навіть ледве помітні вусики здатні зіпсувати зовнішній вигляд. Позбутися від рослинності на обличчі можна кількома способами.
Інструкція
1
Найбільш ефективним способом видалення волосся вважається епіляція, коли разом з волосом віддаляється і волосяна луковіца.Епіляція воском. Купіть в магазині віск для видалення волосся. Нагрійте віск так, щоб він розплавився, але була не обжигающе гарячим. Тонким шаром нанесіть засіб на проблемні ділянки обличчя, прикладіть серветку і розгладьте її. Дочекайтеся, коли віск повністю застигне, після чого взявшись за край серветки, різко дерните її. До мінусів цього способу можна віднести те, що він досить хворобливий. Вмивайтеся настоєм ромашки і нанесіть на шкіру зволожуючий крем, щоб заспокоїти роздратовану шкіру.
2
Лазерна та фотоепіляція. Обидві процедури майже безболісні і дозволяють позбутися волосся назавжди. Видаляти волосся такими способами можна не тільки в салонах краси, але і вдома, купивши пристрій або взявши його в оренду. Мінус таких процедур - висока вартість. Якщо ви все ж зважилися на таку покупку, слід підходити до процедури з усією обережністю. Уважно прочитайте інструкцію до приладу і чітко їй випливайте. Перш ніж починати епіляцію, спробуйте провести тест на чутливість на невеликій ділянці шкіри. Ефект від таких процедур поступовий, і для повного позбавлення від волосся потрібно час.
3
Вищипування - найвідоміший і дешевий спосіб видалення волосся, але до того ж і найболючіше. Вискубувати волосся краще на невеликих ділянках шкіри, попередньо протерши їх кубиком льоду. Пінцетом захопіть волосся біля кореня і різко дерните у напрямку зростання. Після вищипування нанесіть на шкіру крем для обличчя.
Зверніть увагу
Чи не видаляйте волосся на обличчі за допомогою бритви або крему для депіляції. Від гоління волосся стає жорсткішим, а крем для депіляції може викликати алергічну реакцію на шкірі.
Корисна порада
Перш ніж вибрати той чи інший спосіб видалення волосся, зверніться за консультацією до досвідченого косметолога.