Як оформити запрошення на весілля.

Для майбутніх молодят покупка запрошень є незначною статтею предсвадебного бюджету. Разом з тим для їх гостей торжество починається саме з цих невеликих листівок. Тому запрошення повинні бути не тільки красивими і оригінальними, але, в першу чергу, інформативними.
Інструкція
1
Де достатьОпределітесь з тим, який шлях вам ближче: купити готові запрошення в магазині, замовити в майстерні або зробити самостійно. У першого варіанту є незаперечна перевага у вигляді ціни, але й істотний недолік - не дуже широкий вибір. Другий спосіб відповість всім вашим естетичним пристрастям, але, найімовірніше, влетить у копієчку. А ось при самостійному виготовленні запрошень вам вдасться заощадити, не відмовляючись від своїх грандіозних ідей. Звичайно, в цьому випадку вам знадобляться певні навички скрапбукінгу і матеріали для роботи (папір, картон, фарби, туш, декоративні елементи) або ж уміння працювати в графічних редакторах на комп'ютері.
2
ДізайнВибірайте запрошення відповідно до тематики весілля. При традиційному сценарії торжества запрошення можуть бути будь-якими. Підійде звичайна «любовна» тематика: кільця, квіти, голуби, весільне мереживо, серця ... Для модною і актуальною весілля з кольоровим акцентом листівки для запрошення гостей повинні бути виконані в обраній гамі: наприклад, білий (кремовий, айворі, шампань) з червоним/синім/бузковим декоруванням. Для тематичного весілля відповідним має бути і оформлення запрошень: морський, «стиляжному», ретро-дизайн.
3
Зміст запрошенні є достатньо проста, чітка структура: звернення, запрошення , дата, час, місце реєстрації та банкету, додаткові відомості. До друзів доречно звертатися просто по іменах, до колег і начальства - по імені-по батькові, до родичів - по імені-по батькові і «статусу» (наприклад: «Шановна Наталія Олексіївна! Дорога мама!»). У запрошенні повідомте свої побажання до зовнішнього вигляду гостей (це актуально для тематичних весіль з певним дрес-кодом), прохання прибути по можливості на особистому транспорті або інформацію про зворотне трансфер для запрошених. Можна вказати передбачуваний час закінчення торжества.
4
АльтернатіваВместо традиційних листівок запросіть гостей листом в пляшці, «старовинним» сувоєм, повітряною кулькою з запискою, вінілової платівкою з текстом на паперовому гуртку в центрі. Це налаштує їх на потрібну хвилю перед весіллям вашої тематики. А при досить просунутих рідних і друзів можна замінити стандартне запрошення відеозверненням на uTube або спеціально створеним сайтом.
Корисна порада
Розсилати запрошення необхідно не пізніше ніж за місяць до тожества, в іншому випадку не всі гості зможуть скорегувати свої плани. Надійніше віддавати їх особисто в руки, іногороднім гостям можна послати листівки поштою (додайте пару тижнів на пересилання).