Як організувати рекламну компанію.

Коли ви розумієте, що для розвитку бізнесу необхідно рекламна кампанія, необхідно починати її підготовку. Однак думати про це потрібно заздалегідь, місяця за 3-4 до її реалізації, тоді ви встигнете якісно організувати проект.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
Поставте цілі кампанії. Вони можуть бути абсолютно різними. Наприклад, для нового продукту, який щойно вийшов на ринок, - це інформування потенційних покупців, для товару, який споживачі не відрізняють від конкурентів, - формування іміджу, для збільшення продажів - стимулювання покупок.
2
Визначте бюджет рекламної кампанії. Від суми, яку ви готові витратити на просування товару, залежить багато чого. Однак не варто бути впевненим, що чим більше грошей ви витратите, тим більше буде ефект реклами. Дуже багато залежить від професіоналізму людей, що реалізують ваш проект, а також від правильно визначених цілей та виду реклами.
3
Оберіть вид реклами. Сьогодні існують величезні можливості. Ви зможете вибрати для свого проекту розміщення банерів і щитів по місту, промо, нестандартні акції (флеш-моби), вечірки, реклама в мережі (на популярних ресурсах), радіо і телебаченні (регіональні та національні канали), реклама в газетах і журналах. Щоб визначити ціну кожного виду реклами і порівняти їх між собою, розраховують вартість 1000 контактів. Як правило, найдешевшим видом є реклама на телебаченні - саме там можна «зловити» представників різних верств населення і акцентувати увагу на цільової аудиторії.
4
Зверніться в рекламне агентство. Звичайно, організувати проект з просування товару можна і самостійно, але не забувайте враховувати, скільки ви витратите на це власних сил і часу, особливо, якщо раніше не стикалися з подібною діяльністю. Тоді як професіонали допоможуть вам з найменшими витратами максимально ефективно розпорядитися наявною сумою. Крім того, вони часто пов'язані між собою, тому надають один одному знижки. Наприклад, замовляючи промо-акцію ви можете отримати знижку на друк листівок або виготовлення сувенірної продукції.