Як зробити копію ключа usb.

Багато програм вітчизняних розробників мають ключі на usb-носіях, які гарантують використання даного продукту в рамках придбаної ліцензії, а також надають певний рівень безпеки даних організації. На той випадок, якщо флешка з ключем буде загублена, корисно зробити копію usb- ключа. Це можна зробити за допомогою програми Dekart Key Manager.
Вам знадобиться
  • - програма Dekart Key Manager.
Інструкція
1
Завантажте програму Dekart Key Manager з офіційного сайту розробника за адресою http://www.dekart.com/. Програма є платною, тому в розділі сайту Download буде доступна завантаження тільки для зареєстрованих користувачів. Зареєструйтеся на сайті, ввівши основні дані, а також електронну адресу.
2
Встановіть програму на вінчестер. Як правило, подібне програмне забезпечення завжди встановлюється в кореневій системний диск вінчестера. Запустіть програму, двічі клікнувши по стартовому файлу з піктограмою програми. Основне вікно програми поділяється на три області: зверху знаходиться меню із засобами управління, ліворуч - диспетчер носіїв, праворуч - дані про обраний носії.
3
Підключіть usb-носій до комп'ютера. Виберіть флешку в лівій частині вікна програми Dekart Key Manager. Ви можете використовувати флешки з невеликим обсягом, а можете під ключа ть спеціальні зовнішні жорсткі диски. Створіть копію ключа, використовуючи пункт Save меню. Збережіть копію в спеціальну директорію на вінчестері, щоб не забути і не видалити випадково записану інформацію.
4
Створіть копію ключа на новому носії, підключивши флешку до комп'ютера і вибравши відповідний пункт з меню Edit. Ви також можете задати PIN-код для носія або змінити його. Ви можете переглянути вміст носія з usb-ключем, використовуючи програму Dekart Key Manager. Не варто видаляти вміст флешки, не переконавшись у працездатності створеної копії ключа. Намагайтеся зберігати копії всієї важливої інформації на декількох носіях, так як віруси можуть потрапити в персональний комп'ютер і заразити або видалити всю інформацію з жорстких дисків.