Як почати працювати бухгалтером.

Коли студент отримує диплом бухгалтера, йому доводиться серйозно попрацювати, щоб влаштуватися на роботу за фахом. Основна проблема полягає в тому, що компаніям потрібні співробітники з досвідом, а як раз його у молодих людей і ні.
Вам знадобиться
  • Бажання і завзятість
Інструкція
1
Пройдіть стажування у великій компанії. Найчастіше інститути мають домовленостями з різними компаніями, які готові взяти студентів на практику, а також на стажування. Як правило, найбільше щастить тим студентам, яких порекомендують викладачі. Якщо ви не потрапили в цей список, не варто засмучуватися, спробуйте самостійно домовитися з керівництвом компанії про проходження стажування. Зазвичай директора лояльно ставляться до таких студентам. Якщо ваша стажування складе всього кілька місяців, то багато досвіду ви не отримаєте, але початок буде покладено, крім того, керівник може запропонувати вам роботу в даній організації.
2
Влаштуйтеся оператором 1С або помічником бухгалтера. Однак відразу варто зазначити, що не варто розраховувати на великий оклад. У першому випадку ви зможете отримати досвід в роботі з програмою 1С, без знання якої працювати бухгалтером досить важко, так як всі операції проводяться в ній. У другому випадку ви зможете відразу приступити до роботи бухгалтером , але будете значно обмежені в рамках, так як ваш начальник буде давати доручення лише на виконання рутинних справ. Однак вони також необхідні в роботі бухгалтером , а якщо зі своєю роботою ви будете добре справлятися, ваш безпосередній начальник поступово буде вводити вас в курс та інших справ.
3
Влаштуйтеся на роботу до знайомого-приватному підприємцю. Коли людина тільки починає займатися власною справою, у нього навряд чи знайдеться певна сума грошей на оплату роботи бухгалтера. Якщо ви зможете досягти домовленості з оплати, а так само заручитеся терпінням і підтримкою свого друга, то у вас обов'язково все вийде. Навіть рік такої роботи дасть вам величезний досвід, який дозволить згодом знайти хорошу високооплачувану роботу.