Як організувати домашній бізнес: перші кроки.

Коли людям набридає працювати на когось, вони починають замислюватися про відкриття власної справи. Але от організувати домашній бізнес деколи буває зовсім непросто. Молоді підприємці стикаються з багатьма проблемами навіть на початковому етапі.
Вам знадобиться
  • Телефон, доступ в інтернет, кошти на перший час.
Інструкція
1
Ідея - це те, з чого слід почати вашу роботу. Спочатку подумайте, чим би ви хотіли займатися, що у вас добре виходить. Оцініть ринок, проаналізуйте діяльність найближчих конкурентів, подумайте, які у вас шанси на успіх. Наприклад, відкриття автосервісу на тій же вулиці, де вже розташовуються п'ять, навряд чи можна назвати раціональною ідеєю, якщо у вас немає потрібних знайомств і великої суми грошей, яку можна витрать на розвиток бізнес а.
2
Напишіть бізнес -план. План розвитку бізнес а потрібно вам надалі. По-перше, ви завжди зможете звіритися з ним в процесі роботи і слідувати наміченим планом. А по-друге, він може знадобитися в подальшому для залучення інвесторів.
3
Знайдіть приміщення для своєї фірми. Якщо бізнес не вимагає великих площ, то початковим кабінетом може стати ваша кімната. Однак якщо будуть необхідні зустрічі з клієнтами на вашій території, то цей варіант краще не використовувати. У цьому випадку краще орендувати невеликий офіс неподалік від будинку.
4
Знайдіть інвестиції, якщо відкриття справи передбачає наявність певних вкладень. Існує три варіанти - вкладення власних коштів, звернення в банк з метою отримання позики або залучення інвесторів. На початковому етапі організації домашнього бізнес а найкраще буде звернутися до першого варіанту, так як у випадку невдачі ви хоча б залишитеся без боргів.
5
Зареєструйте фірму. Спочатку необхідно визначитися з формою власності - ІП або ТОВ, а потім звернутися до податкової інспекції для заповнення необхідних документів. Щоб позбавити себе від зайвого головного болю, можна звернутися в юридичну фірму, яка за невелику плату зареєструє вашу фірму.
6
Отримайте дозволи та ліцензії, якщо ваш бізнес передбачає їх наявність. Дізнатися, чи потрібні вони вам, можна, зателефонувавши в місцеві податкові органи.
7
Почніть роботу. Відкриваючи свою справу, можна запустити невелику рекламну кампанію з метою інформування потенційних клієнтів, повідомити про знижки в перший місяць роботи і т.д.