Як перевезти собаку в машині. Як перевозити цуценя в.

Будь-який власник собаки і машини рано чи пізно стикається з ситуацією, коли необхідно перевезти свого улюбленця в автомобілі. Навіть якщо ваш вихованець не готовий до поїздок, йому буде краще поруч із господарем, ніж вдома на самоті. Перебування у транспортному засобі може стати для тварини цілим випробуванням. Постарайтеся полегшити життя вашого чотириногого друга під час подорожі, захистіть його від стресу, зробивши все при його перевезенні правильно.
Вам знадобиться
  • - перенесення для собак;
  • - спеціальний жилет або ремені;
  • - повідець;
  • - намордник;
  • - аптечні кошти від заколисування.
Інструкція
1
Прийміть всі необхідні заходи безпеки. Під час тривалої подорожі вам знадобитися перенесення для собак. Існують перенесення як для маленьких, так і для великих порід. Розрізняють два типи подібних засобів перевезення: текстильні сумки та пластмасові перенесення. Виберіть підходящу для собаки переноску. Врахуйте, що ваш песик повинен відчувати себе в ній вільно. Собаці потрібно мати можливість час від часу міняти позу, бачити, що відбувається довкола. Якщо ваш вихованець дуже великого розміру, можна порекомендувати спеціальний жилет, який буде регулюватися у нього на спині. Ви можете пристебнути такий жилет до ременя безпеки через невеликий поводок.
2
Якщо ви подорожуєте на далекі відстані, робіть зупинки регулярно. Не забувайте, що тварині необхідно розім'ятися, погуляти і заспокоїтися. Не зводьте собаку з повідця, вона може загубитися в незнайомій місцевості. Вихованець може навіть втекти від господаря, оскільки його поведінка стає не цілком адекватним через випробуваного під час поїздки шоку. Однак сильно переживати не варто, більшість собак добре переносять подорожі і досить терпимо ставляться до тимчасової відсутності комфорту. Все залежить від характеру вашого песика, а також від його породи. Обов'язково давайте собаці достатньо води, але не варто її перегодовувати під час поїздки. Позбавляти вихованця звичної порції корму не потрібно, дайте йому помірна кількість їжі. Харчування має бути правильним, заздалегідь виключіть з раціону їжу, яка важко засвоюється. Не годуйте собаку кістками до поїздки, тому вони сповільнюють травну діяльність і в результаті, коли ваш песик опиниться в рухомому транспорті, його може вирвати з-за перевантаженого шлунка. Якщо собака вирушає в поїздку в перший раз в житті, не поїть її за дві години до їжі, пиття провокує блювоту. На всякий випадок приготуйте з собою рушник.
3
У жаркий день з'являється небезпека отримати тепловий удар, тому не залишайте вихованця надовго в закритій машині. Якщо на собаку надітий намордник, зніміть його. Собака охолоджує свій організм, висовуючи мову з пащі, намордник позбавить її можливості охолоджуватися під час подорожі. Багато собаки люблять висовуватися з вікна, щоб відчути потік свіжого повітря і поспостерігати за тим, що відбувається навколо. Не дозволяйте своєму вихованцеві перебувати таким чином біля вікна занадто довго, існує ризик того, що він застудив вуха і запрацює отит. Не забувайте, що собаку , так само, як і людини, може продути сквозняком, тому не відкривайте всі вікна в машині.
4
Краще привчайте собаку до поїздок з щенячого віку, інакше перший тривалу подорож може датися їй дуже важко. Якщо вашу собаку сильно заколисує кожен раз, коли ви її перевозите, дайте її спеціальні засоби від заколисування. Такі таблетки можна придбати у ветеринарному магазині. Вони запобігають погане самопочуття, які викликається порушенням рівноваги під час поїздки. Маленькій собаці потрібно дати половину або навіть чверть таблетки.
5
Не залишайте свого вихованця одного в машині, він може почати панікувати. Якщо вам необхідно на час відлучитися, вийдіть разом з ним і прив'яжіть його неподалік від автомобіля.