Як виростити гліцинію. Як виростити гліцинію з насіння.

Гліцинія являє собою чудову листопадні ліану, яка найбільш цінується за її пір'ясту і ажурну листя, а також за тривалий час цвітіння. Краса цієї рослини просто вражає погляд, завдяки своєму пишному бузкового кольору. Гліцинія чудово підходить для прикраси веранд і терас. Так як же виростити гліцинію на своїй ділянці?
Інструкція
1
Для посадки гліцинії необхідно правильно вибрати місце, воно має бути захищеним від вітру і досить сонячне. Що ж стосується грунту, то в цьому плані гліцинія не особливо вимоглива і може рости практично на будь-якій землі. Але все ж краще росте на помірно вологої, слабощелочной, легкої і багатою поживними речовинами грунті.
2
Розмноження гліцинії відбувається відводками, насінням, стебловими і кореневими живцями. Найбільш часто любителі-садівники проводять літній або весняний розмноження за допомогою відводків. Якщо ви для посадки вирішили придбати саджанці гліцинії певного сорту, тоді обов'язково переконайтеся в тому, що вони добре щеплені, інакше перше і недостатньо пишне цвітіння ви зможете побачити тільки через кілька років.
3
Насіння гліцинії необхідно висаджувати в плоскі горщики навесні - на початку березня. Грунт для цього повинна складатися з однієї частини піску, чотирьох частин листяної землі і однієї частини дернової землі. Насіння китайської гліцинії проростають лише в повній темряві при температурі + 20-25? C. Через 3-4 тижні ви побачите перші сходи гліцинії, а ще через 1-2 тижні, їх вже можна виставити на світле місце. Але при цьому намагайтеся затінювати їх від сонячних променів.
4
Після того як у саджанців гліцинії з'явиться по два міцних листочка, можна їх сміливо пікірувати разом з грудкою землі, щоб не порушити кореневу систему. Відразу ж полийте саджанці слабким розчином перманганату калію. Після того як загроза заморозків мине, рослина виносять на вулицю.
5
Черенковать гліцинію потрібно в період з березня по квітень. На живці зрізайте однорічні визріли пагони, довжина яких повинна складати 20-25 сантиметрів. Укорінюють їх у грунті, що складається з однієї частини перегною, однієї частини піску, однієї частини торфу і трьох частин дернової землі.
6
Періодично підгодовуйте рослини, чергуючи мінеральні добрива та органічні. З мінеральних підгодівлі найкраще підходить «Кеміра-люкс», з органіки - настій коров'яку в співвідношенні 1:20. У грунт також додається розчин крейди, розведеного водою (100 грамів крейди на одне відро води).
7
Висаджують гліцинію з ємності в уже підгодовані і удобрений грунт навесні, коли мине загроза заморозків. Кілька місяців рослина може не подавати ознак життя, перші роки йдуть на ріст і формування довгих ліан, які згодом одеревенеют і сформують сучкуваті стовбури. Часом вони досягають 20 метрів у висоту і 15 сантиметрів в діаметрі.