Як записати вінілову платівку. Як записати вініл на комп'ютер.

Все більше число людей для прослуховування музики використовує комп'ютери. Старі носії, такі як вінілові пластинки, прослуховуються, в основному, меломанами. Між тим, іноді виникає потреба запису звуку з платівки на комп'ютер.
Інструкція
1
Підключіть за допомогою відповідного кабелю програвач платівок до звукової карти комп'ютера. Якщо у програвача мається аудіовихід, то, швидше за все, буде потрібно RCA-кабель з двома штирями - як правило, червоного і білого кольорів. Якщо спеціального аудіовиходу в програвача немає - здійснюйте підключення за допомогою роз'єму для навушників. Для цього буде потрібно провід з інтерфейсом mini-jack (3,5 мм). Інший кінець дроту підключіть до гнізда для мікрофона на звукової карти комп'ютера. Як правило, також використовується інтерфейс mini-jack.
2
Підготуйте програвач для відтворення. Увімкніть його, поставте бажану вінілову пластинку . Встановіть голку програвача на найпершу доріжку пластинки.
3
Виберіть один з додатків для запису звуку. Як приклади можуть виступати Sound Forge, Audacity, Adobe Audition і ін. Запустіть програму і створіть новий проект. Здійсніть пробний запис. Для цього натисніть на відповідну кнопку в додатку. Зазвичай вона позначається червоним кружечком або написом Record. Після цього запустіть програвання пластинки на відтворюючому пристрої. Слідкуйте за монітором, який показує рівень звуку, в додатку. При необхідності відрегулюйте гучність, щоб записаний з платівки звук не був занадто тихим або занадто гучним.
4
Через хвилину-дві зупиніть запис. Натисніть кнопку відтворення в додатку. Зазвичай вона позначається зеленою стрілкою або написом Play. Прослухайте записаний матеріал. Якщо якість запису вас влаштовує - приступайте до запису всієї платівки. Якщо ні - налаштуйте звук належним чином.
5
Видаліть записану доріжку в додатку. Встановіть голку на початок пластинки. Натисніть кнопку запису в програмі і запустіть відтворення на програвачі. Дочекайтеся, поки все не буде записано. Після цього збережіть аудіофайл за допомогою меню «Файл» -> «Зберегти».
Якщо ви початківець музикант і поки що задовольнялися лише живими виступами, незабаром вам може знадобитися запис власної пісню для подальшого її розповсюдження. У якому б музичному стилі ви не працювали, послідовність дій буде приблизно одна і та ж.
Інструкція
1
Визначтеся з музичними інструментами, за допомогою яких ви будете записувати супровід до пісні. Якщо це буде один інструмент (наприклад, гітара), то задача набагато спрощується. Якщо ж інструментів буде декілька, вам доведеться потрудитися куди більше.
2
Прикиньте, скільки ви готові витратити на запис музики. Якщо ви готові до серйозних фінансових вкладень, то ви можете звернутися в студію звукозапису. Якщо у вас є свої музиканти, тоді ви можете запросити на запис їх. Записувати можна кожен інструмент окремо, а можна все разом. У другому випадку якість звуку помітно знижується, але така послуга куди дешевше. Якщо музикантів у вас немає, вам можуть запропонувати зробити аранжування силами музикантів студії, але це, знову ж таки, буде коштувати дорожче.
3
Якщо у вас немає коштів на оплату послуг студії, ви можете записати музику і в домашніх умовах. Вам знадобиться комп'ютер, хороший мікрофон і програма для запису і обробки звуку. Ви можете скачати в інтернеті одну з безкоштовних програм (наприклад, Audacity), а можете придбати професійну програму. Хоча, якщо ви не фахівець, вам, можливо, буде важко працювати в ній.
4
Встановіть на комп'ютер програму, через яку будете записувати музику. Підключіть і налаштуйте мікрофон. Потім запустіть програму, поставте мікрофон так, щоб було зручно і починайте запис. Якщо у вас кілька музичних інструментів, то або записуйте їх всі разом, або нашаровується одну доріжку на іншу. Чи не записуйте їх окремо, інакше потім буде дуже важко зводити доріжки. Після закінчення запису ви можете доопрацювати звук, за допомогою доступних інструментів тієї програми, якою ви пользуетесь.Теперь ваша музика готова, ми можете використовувати її як мінусовку до своєї пісні.