Як заборонити автозавантаження.

З плином часу роботи операційної системи список автозавантаження поповнюється новими програмами. З одного боку, це зручно, так як вони завантажуються разом з системою і знаходяться відразу під рукою. З іншого боку, вони впливають на час запуску системи та її продуктивність.
Інструкція
1
Існує декілька способів заборони автозавантаження для конкретних програм. Перший спосіб полягає у використанні системної утиліти операційної системи Windows. Другий - у використанні однієї з безлічі сторонніх програм для роботи з операційною системою.
2
Для встановлення заборони автозавантаження за допомогою системної утиліти виберіть меню «Пуск» -> «Виконати». У вікні, у відповідному полі введіть msconfig, після чого натисніть кнопку ОК.
3
Відкриється утиліта під назвою «Налаштування системи» (або «Конфігурація системи» залежно від версії ОС). Виберіть вкладку «Автозавантаження». У вікні буде представлений список програм, які завантажуються разом з системою. Уважно його вивчіть для виявлення тих додатків, автозагрузку яких необхідно заборонити. Після того як ви визначилися з цими програмами, зніміть прапорець навпроти них. Для збереження змін натисніть кнопку ОК, розташовану в нижній частині вікна програми.
4
Другий спосіб полягає у використанні сторонніх утиліт. Серед них можна виділити такі як Autoruns, CCleaner, RegCleaner та ін. Кожна з них володіє відповідним функціоналом, що дозволяє забороняти автозагрузку для додатків.
5
Щоб видалити ту чи іншу програму з автозавантаження в програмі Autoruns - зніміть галочку навпроти потрібної програми в списку завантажуваних разом з системою додатків. Також дана програма дозволяє сортувати розташовані в автозавантаженні додатки за розділами і іншим параметрам.
6
В лівому меню програми CCleaner виберіть пункт «Сервіс», далі відкрийте вкладку «Автозавантаження». Виділіть ті додатки, які не потрібно завантажувати разом з системою, і натисніть на кнопку «Видалити». Також ви можете просто відключити завантаження даних додатків за допомогою кнопки «Вимкнути». В майбутньому це дозволить при необхідності швидко їх в список автозавантаження.
Зверніть увагу
Працюючи з msconfig і утилітами сторонніх розробників, дотримуйтеся обережності. З їх допомогою можна змінювати різні настройки системи, які впливають на її працездатність і продуктивність.