Як почати робити зарядку.

Мало знайдеться людей, які будуть сперечатися про користь зарядки. Однак постійно знаходяться нові відмовки і обіцянка почати нове життя з понеділка дуже часто так і залишається нереалізованим.
Інструкція
1
Поставте перед собою певну мету. Наприклад, пообіцяйте собі, що ви протягом двох тижнів будете робити зарядку через день. Мотивуйте себе - визначте нагороду за виконання мети, хваліть себе за кожен позитивний результат.
2
Відкиньте всі відмовки. Якщо у вас поганий настрій або млявість, все одно починайте тренування. Фізичні вправи поліпшують кровообіг, що дозволяє м'язам і зв'язкам отримувати підвищену кількість поживних речовин. Як тільки ви почнете рухатися, до вас повернуться сили і бадьорість.
3
Виділіть час для зарядки у вашому розпорядку дня. Зізнайтеся собі, що знайти 10-15 хвилин для тренування цілком реально. А за думками про брак часу зазвичай ховається лінь і пасивність.
4
Постарайтеся отримувати задоволення від зарядки. Насолоджуйтесь процесом, підберіть вправи приносять радість і задоволення. Займайтеся під улюблену музику. Намагайтеся в цей час відволіктися від життєвих проблем, думайте про своє тіло і про користь, яку ви приносите організму, виконуючи ту чи іншу вправу.
5
Складіть тренувальний комплекс. Нехай перший час вправи будуть нескладними. Почніть зарядку з двохвилинній розминки, розігріваючої м'язи і подготавливающей тіло до основних навантажень. Включіть в зарядку вправи для м'язів грудей, спини, стегон, черевного преса. Закінчуйте заняття вправами на розтяжку.
6
Починайте з невеликого навантаження. Поступово збільшуйте складність вправ і тривалість зарядки. Звикаючи до змін поетапно, за кілька місяців ви досягнете вражаючих результатів. А сама зарядка з часом переросте в здорову звичку і стане обов'язковою частиною вашого дня.
7
Не здавайтеся. Якщо ви закинули тренування, завжди починайте заново. Труднощі трапляються в кожного, тому намагайтеся не повторювати помилки. Не переживайте, якщо у вас був проміжок у виконанні зарядки. Зберіться і знову спробуйте займатися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qWzBMW70Pkg