Як прибити цвях. Як прибити дошку до бетонної стіни.

Жоден ремонт у будинку не обходиться без цвяха. У якихось сферах на зміну цвяху прийшли шурупи, саморізи і навіть клей, але є й такі області, де цвях до сих пір незамінний. Якщо ви не професійний столяр, у вас можуть виникнути певні труднощі при поводженні з молотком і цвяхами, є кілька порад, які допоможуть перетворити роботу в задоволення.
Інструкція
1
Забивати цвяхи найкраще на металевій основі, це може бути оббитий залізом верстак або просто лист металу, покладений на поверхню стола і щільно притиснутий. Щоб забити маленький цвях , візьміть смужку картону і застроміть в неї цвях , перш ніж почати забивати його. За допомогою смужки зручно тримати цвях , не пошкодивши пальці. Смужку потім легко видалити, відірвавши її. Можна тримати дрібні цвяхи за допомогою пінцета з намагніченими кінцями.
2
Щоб забити цвях в тонку рейку і не розщепити її, затупілась вістрі цвяха - саме гострі цвяхи розщеплюють дерево. Для того, щоб затупити цвях , переверніть його вгору вістрям, упріть капелюшком в поверхню і злегка постукайте по вістря цвяха молотком.
3
Поєднуючи товсті дошки за допомогою великого цвяха, забийте цвях так, щоб його вістря пройшло наскрізь і вийшло із зворотного боку дошки. Покладіть під стирчить з дошки кінчик цвяха шматок товстого дроту або інший цвях , постукуючи молотком, зігніть цвях у формі гачка. Після цього видаліть шматок дроту з-під цвяха і забийте вістрі до упору знову в дошку. Так дошки будуть надійно скріплені.
4
Для того, щоб забити цвях в цеглу, в ньому проробляють отвір за допомогою шлямбура. Після цього забийте в отвір дерев'яну пробку, а в неї вже сам цвях .
5
Якщо вам потрібно забити дротяний цвях з замикаючої головкою, то краще забити його посильніше, а потім поглиблення навколо капелюшки заповнити воском або спеціально шпаклівкою. Можна також вибрати інший варіант - НЕ утапливать капелюшок, цвях забити врівень з поверхнею - щоб на деревині не було слідів від молотка.
6
Для того, щоб молоток ніколи вас не підвів, утримуйте його в порядку, стежте, щоб він міцно тримався на рукоятці. Робочу поверхню молотка шліфуйте наждачним папером, не допускаючи її стирання.
В деяких кафе відвідувачів зустрічає незвичайна інсталяція у вигляді пляшки, прибитої цвяхом до стіни. Секрет створення подібного сувеніра персонал кафе вам не розповість. Виготовити його можна двома способами, але гарантії результату не дає жоден з них.
Інструкція
1
Незалежно від того, як саме ви збираєтеся пробивати пляшку, спочатку обзаведіться рукавичками. Вони повинні бути спеціальними захисними, призначеними для роботи з електроприладами. Звичайні рукавички, використовувані як предметів одягу, не підійдуть, як і гумові, якими користуються електрики та хіміки. Чи не знімайте рукавички протягом всієї операції.
2
Для того щоб пробити пляшку першим способом, наповніть водою стару непотрібну ванну, в якій ніхто не миється. Потім занурте пляшку в ванну шийкою вгору і почекайте, поки з неї не вийде повітря.
3
Постеліть на дно ванни згорнуте в кілька шарів непотрібне рушник, який не шкода зіпсувати. Покладіть пляшку горизонтально на цей рушник, після чого акуратно вбийте в її бік цвях звичайним молотком.
4
Якщо пляшку передбачається повісити на стіну, витягніть з неї цвях, після чого вбийте його з протилежного боку точно навпроти попереднього отвору, а потім знову витягніть. Витягнувши пляшку з ванни, вилийте з неї воду, а потім вставте в отвір довгий, але більш тонкий цвях, за допомогою якого обережно прибийте її до стіни. Якщо вона гіпсокартонна, використовуйте довгий саморіз, а в стіну попередньо встановіть дюбель.
5
Для отримання в пляшці отвори за другим способом візьміть непотрібний тригранний напилок невеликого перерізу і переломи його навпіл. Не знімаючи з пляшки наклейку, повільним обертанням напилка руками (електроінструмент не використовуйте) гострою кромкою, що утворилася в результаті відколу, просвердлите через наклейку отвір. Приклейте із зворотного боку пляшки аркуш паперу, а коли клей висохне, отримаєте отвір аналогічним чином і зі зворотного боку.
6
Змийте з пляшки теплою водою наклейку і знову приклеєний аркуш паперу. Повісьте готовий виріб на стіну способом, описаним в кроці 4.