Як прожити без їжі.

Життя повне несподіваних ситуацій і в екстремальних умовах може опинитися кожен. Заблукати в лісі, відстати від групи в турпохід, потерпіти аварію на транспортному засобі на лісовій або гірській дорозі - ось небагато з сценаріїв того, як можна опинитися в лісі без їжі . Як вижити в цих умовах, маючи мінімальний запас продуктів, а то і зовсім не маючи при собі нічого їстівного.
Інструкція
1
Розділіть наявні продукти на швидкопсувні і довго зберігаються. Швидкопсувні краще з'їсти відразу, щоб уникнути в подальшому харчового отруєння, а довго зберігаються - залишити як НЗ (недоторканний запас) на «чорний день».
2
Огляньте блізрастущіе дерева і чагарники. В лісі можна зустріти ліщину - лісовий горіх, плоди якого дуже поживні і добре відомі багатьом, завдяки кондитерським виробам і різноманітною рекламі по телебаченню. В південних районах іноді в лісі попадається і волоський горіх, плоди якого відрізняються високою калорійністю. Їх можна поїсти на місці і взяти з собою про запас. Замість горіхів можна підтримати організм жолудями - плодами дуба, очистивши від твердої шкірки.
3
Нарвіть плоди шипшини - його можна їсти сирим, вичистивши кісточки, або заварити окропом, якщо є можливість розвести вогонь.
4
Зберіть плоди глоду, калини, дикої малини - вони смачні і багаті вітамінами, які підтримають організм. Також можуть попастися зарості чагарників дикої вишні - кислої, але надзвичайно корисною.
5
Пошукайте під деревами і на найближчих галявинах лісові ягоди: суницю, чорницю, лохину. Незнайомі ягоди краще не чіпати, так як можна отримати харчове отруєння.
6
Постарайтеся знайти гриби - це цінний білкова їжа, яка відновлює сили. Білий гриб, рижик, печериця, гливу і рідкісний річний трюфель можна їсти сирими, без термічної обробки. У білого гриба їстівна капелюшок. Рижики - єдині чумацькі гриби, придатні до вживання в сирому вигляді. Печериці та гливи в лісі зустріти складніше, але можна. Трюфелі не тільки їстівні у сирому вигляді, а й надзвичайно смачні. А ось сироїжки, незважаючи на їх назву, їсти просто неможливо, так як небувала гіркоту не дозволяє з'їсти кілька шматочків. Опеньки, підберезники, підосичники, грузді краще відварити.
7
Нарвіть і порубаєте на салат молоде листя кульбаби, листя молодої кропиви (вони не будуть "жалити", якщо згорнути їх в трубочку і зім'яти до виділення соку) і "заячу капусту" або кислицу (тільки не можна вживати їх у великих кількостях). Ці рослини мають не тільки їстівними властивостями, але є також хорошими бактерицидними і антисептичними засобами. Їстівний також корінь лопуха як в сирому, так і відвареному вигляді. А ось пагони папороті їсти не варто, так як без спеціальної теплової обробки він може заподіяти шкоду. Він містить в собі отруйна речовина тиаминазу.
8
наловив в найближчому водоймі равликів - їх можна їсти, попередньо відварити, а звичайну озерну жабу - попередньо обсмаживши. Це досить смачно і поживно.
9
Пройдіться по краю боліт - це улюблене місце зростання осоки. Зовні ця рослина нагадує цибулю-порей. Нижня частина її стебла придатна в їжу. За смаком вона чимось походу на спаржу.
Зверніть увагу
Голод рідко є причиною загибелі в екстремальних умовах, але саме він посилює вражаючу дію інших несприятливих факторів. Голодна людина швидше замерзає, втрачає здатність правильно оцінювати ситуацію, більше підданий паніці.
Корисна порада
З досвіду бувалих туристів і працівників рятувальних служб, спрага гірше голоду. Якщо є запас питної води або поруч розташований прісний водойму, річка, джерело, струмок, краще декілька днів поголодувати без шкоди для здоров'я, ніж вживати в їжу незнайомі рослини, плоди і гриби.