Як розробити мова.

На ранній розвиток дитини впливає якість сімейного виховання, на розвиток мови - сприятлива мовна середовище. Ці умови безпосередньо впливають на ораторські здібності, знання яких знадобиться в дорослому житті.
Вам знадобиться
  • - Іграшки;
  • - логопедичні заняття.
Інструкція
1
Вибирайте рухливі ігри, в яких дитина може висловити думку. Намагайтеся, щоб малюк спілкувався з дітьми різного віку, не обмежуйте його у виборі друзів.
2
Говоріть з ним якомога більше, бажано не на ходу і не між справою. Підсильте увагу, спілкуйтеся з малюком так, щоб ваше обличчя знаходилося на його рівні. Говоріть повільно, звуки вимовляєте виразно.
3
Створіть тишу, в моменти спілкування це важливо. Зосередьтеся на мовлення, сформуйте правильне слухове сприйняття. Не панікуйте, якщо дворічний малюк неправильно вимовляє пару звуків. Запасіться казками, розглядайте малюнки, просіть дитину показати персонажів - це будуть перші логопедичні заняття.
4
Обмежте перегляди телепередач. Мова з екрана не звернена до дитини, не вимагає ніякої реакції. Для розвитку мовлення важливе уміння швидко переключати увагу з одного об'єкта на інший, а телевізійні програми захоплюють дитини повністю, обмежують вплив зовнішніх факторів.
5
Якість розвитку мовлення залежить від того, як дитина грає. Пожвавите іграшки, нехай вони будуть справжніми, створіть казку. Пограйте в зоопарк, імітуйте голоси тварин. Позбирати пазли - дрібна моторика має прямий вплив на мовні функції.
6
Розставте по кімнаті іграшки, придумайте спосіб знайомства з ними, наприклад, на їхній мові. Діти люблять наслідувати; разом покорчіть перед дзеркалом пики. Намажте губи дитини чим-небудь смачним, нехай він це послізивает. Ви не тільки повеселитися крихітку, але влаштуєте даний логопедическое заняття.
7
Вибирайте іграшки, які відповідають віку малюка; хай їх буде небагато, інакше відбудеться втрата інтересу до всього нового. Допитливість є одним з важливих чинників для правильного розвитку мови.
8
Посміхайтеся частіше, нехай малюк повторює. Це заняття корисно для міміки обличчя, заодно навчіть дитину вимовляти звук "И".
9
Використовуйте ці вправи для розвитку мови у дітей двох-трьох років. Малюки освоять нові звуки і почнуть говорити.
Корисна порада
Задавайте дитині питання, коментуйте спільні дії. Описуйте поточні події.