Як зв'язати м'яч.

Не в кожному приміщенні є можливість грати пружним і важким гумовим м'ячем . М'які в'язані іграшки можуть врятувати в такій і в багатьох інших ситуаціях. Наприклад, для навчання дітей за допомогою різного роду дидактичних ігор. М'ячики можна пов'язати будь-якого розміру, залежно від призначення і ваших побажань.
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати м'який м'ячик, вам буде потрібно гачок, шість різних кольорів ниток. Кольори можуть бути як насичені, так і пастельні - все залежить від вашої фантазії. Фактура ниток теж може бути будь-яка - від мохеру до ірису. Єдина вимога, якого слід дотримуватися - це товщина ниток. Вона повинна бути приблизно однаковою, щоб потім вам не робити перерахунок петель у виробі.
2
Після того як ви визначилися з кольорами, вам слід пов'язати шість пелюсток простими стовпчиками без накиду. Вони повинні бути однакові.
3
Почніть в'язати пелюстки з 2 петель, накидають з кожного ряду по петлі. Коли кількість петель досягне п'ятнадцяти, пров'яжіть три таких ряду по 15 петель і потім починайте зменшувати в зворотному порядку до однієї петлі.
4
Коли всі пелюстки готові, зшийте їх між собою товстою ниткою в тон виробу або різко контрастною. Можна зробити яскраві декоративні стібки розміром до двох сантиметрів - вони добре замаскують шов.
5
Якщо ви в'яжете м'ячик для дитини, то можна зробити дзвенячу начинку. Використовуйте футляр від кіндер-яйця. У неї можна покласти маленькі намистинки, камінчики або монетки. Футляр можна обернути синтепоном або вовною. Помістіть в м'ячик, порожні простори додатково набийте різаним поролоном, ватою, нитками так, щоб м'ячик був пружним.
6
Ще один варіант в'язання м'яча. Зв'яжіть три смужки будь-якого кольору довжиною близько 11 см і шириною 3 см. Кількість набору петель залежить від товщини ниток. Виберіть одну зі смужок і зшийте її стик в стик. Другу смужку зшийте таким же чином і вставте всередину першої перпендикулярно до неї. Третю смужку вставте в другу поверх першої і зшийте краю потайним швом. Серединку м'ячика набийте синтепоном або будь-яким іншим м'яким матеріалом. Для дидактичних ігор набивати краще дрібними кульками для іграшок.